Nauč se dopravní značky [PMQ]Screenshots

Description

Učení dopravních značek zábavnou formou. Program je cílen na děti, ale prověří každého, kdo se potřebuje naučit všechny dopravní značky. Celkem je 360 dopravních značek. Všechny názvy namluveny v češtině, takže při učení nemusíte nic číst. Tři hvězdičky u lekce označují úspěšné splnění skoro bez chyby.

Obsahuje mluvící pexeso a prohlížení všech dopravních značek. Hra POZNEJ uchovává výsledky všech otázek a tak můžete procvičovat jen chybné odpovědi u všech posledních lekcí.

Prvních 6 lekcí je zdarma a celý obsah nabízíme za 36 Kč (celkem 20 lekcí).

Až vyrazíte na cesty, tak si přibalte balíček našich dalších aplikací – Výukové kartičky, anglická a německá slovíčka, výuka abecedy a matematiky pro děti. Pro větší děti máme český jazyk pravopis a anglická nepravidelná slovesa. Hledejte aplikace PMQ SOFTWARE.

Tags: obrázky dopravních značek , vsechny dopravni znacky , učení dopravních značek , naučím se dopravni znacky , dopravní značky test pro děti , program na výuku dopravních značek , test dopravní značky pro děti , test dopravních značek pro děti , nauč se dopravní značky

Users review

from 575 reviews

"Great"

7.8