Zszywka.pl - Portal Twoich inspiracjiScreenshots

Description

Brakuje Ci pomysłu na kolację ze znajomymi, odnowienie pokoju, czy też zjawiskowy makijaż? – w aplikacji zszywka.pl znajdziesz absolutnie wszystko na wyciągnięcie ręki. Największy graficzny serwis społecznościowy już teraz w Twoim smartfonie! Zszywka.pl to portal Twoich inspiracji. Największy tego typu serwis w Polsce. Ponad 50 milionów odsłon miesięcznie! Masa kategorii publikowanych zdjęć, nowe, nigdzie wcześniej nie wprowadzone funkcje, połączone ze społecznościowym charakterem portalu i pełną personalizacją konta użytkowania to tylko część powodów, dla których aplikacja zszywka.pl tak bardzo wyróżnia się w polskiej przestrzeni Internetu. A to wszystko całkowicie za darmo!

Korzystanie z aplikacji jest proste. Zarejestruj się za pomocą swojego konta na Facebooku, NK lub używając adresu email. Masz już konto na Zszywce? Użyj danych ze strony do logowania w aplikacji i gotowe! Funkcje naszej mobilnej aplikacji są bardzo podobne do funkcji serwisu. Dzięki temu możesz w pełni korzystać ze wszystkiego, co oferuje zszywka.pl:

• Twórz tablice ze zdjęciami

• Płynnie przeglądaj miliony obrazków

• Obserwuj innych użytkowników

• Komentuj, lajkuj, przepinaj zdjęcia

• Wyświetlaj zszywki według swoich upodobań: najnowsze, najpopularniejsze, z wybranych kategorii, lub zszywki ulubionych użytkowników

Ale to nie wszystko. Dzięki Twojemu smartfonowi możesz jeszcze więcej! Mamy dla Ciebie kilka funkcji, które znajdziesz tylko w mobilnej aplikacji zszywka.pl:

• Dodawaj zdjęcia z folderu utworzonego na swoim urządzeniu lub prosto po ich zrobieniu swoim wbudowanym aparatem

• Twórz kolaże ze zdjęć z telefonu! Wystarczy kilka kliknięć aby powstał 1, 2, 3-kolumnowy kolaż, w którym dowolnie ułożysz aż do 12 zdjęć. Na końcu nazwa, parę słów opisu, wybór tablicy (możesz także utworzyć nową) i oryginalny zbiór Twoich zdjęć zostaje wysłany na Twoje konto na zszywka.pl

• Powiększaj widok zdjęć

Inspiruj i daj się inspirować! :) Uwierz... zszywka.pl uzależnia... :)

Tags: portal inspiracji