FREE DOWNLOAD

11860 - İsim, Numara, Fatura, Telefon Sorgula

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Numaradan İsim Sorgula
  İsimden Numara Sorgula
  Fatura Sorgula

  Avea, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone veritabanlarına anında ve tek işlemle bağlanır.
  Operatörlere ayrı ayrı mesaj atmanız gerekmez!

  11860 Rehberlik Hizmetleri; isimden numara, numaradan isim, fatura sorgulama işlemlerini yapabileceğin BTK onaylı bir servistir.
  Bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenmenin en kolay yoludur. İsimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama, fatura sorgulama işlemlerini yapabilirsin.

  11860 uygulaması 118’ rehberlik hizmeti servislerinin veri tabanı ile aynı düzeyde çalışır. Türk Telekom, Turkcell, Vodafone veritabanlarında anında tek işlemle bağlanarak sorgulama yapmanı sağlar. Kullanıcıların gündelik yaşantısını kolaylaştıran çözümler sunarak ihtiyaç duydukları bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmalarına da yardımcı olur. Ayrıca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından RH-018 numaralı lisans belgesine sahip rehberlik hizmeti veren uygulamadır. Cep telefonuna uygulamayı indirerek “Arayan Kim?”, “Kim Arıyor?” gibi sorularının cevabını hemen alabilirsin.

  11860 uygulaması bilinmeyen numaraları ve fatura borçları öğrenmende sana kapı açıyor. Uygulamayı indirmesi ücretsiz, uygulamanın kullanımı ise sorgulama başına ücret talep eder. 11860 uygulaması Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren ve sorgulama işlemini her zaman telefonunda ve tabletinde gerçekleştirebileceğin numaradan isim, isimden numara ve fatura sorgulama servisidir.

  Rehberinde kayıtlı olmayan bir numaranın seni aradığında kimin aradığını elbette merak edersin. Belki tanıdığın bir kişi olabilir ve acil durumda sana ihtiyaç duyabilir. Bu durumda cep telefonunda bulunan uygulama sayesinde numaradan isim sorgulama yapabilirsin.
  11860 uygulamasını indirerek ad, soyad ve şehir bilgisi üzerinden aradığın kişinin telefon numarasını öğrenme imkana sahip olursun. İsimden numara sorgulama yaparak arkadaşlarının, dostlarının, akrabalarının güncel telefon bilgisine ulaşabilirsin.

  Birikmiş fatura borçların varsa 11860 uygulamasından borcunu sorgulayıp öğrenebilirsin. Fatura sorgulama ile hem geçmiş hem de güncel dönem elektrik, doğalgaz, su, telefon, internet faturalarının bilgisine ulaşabilirsin.
  11860’ı arayarak yapacağın görüşmelerin ücreti, tüm operatörler için vergiler dahil dakikası 1,75TLdir. Ücretlendirme periyodu ise 60 saniyedir. Dijital sorgulamalarınız için her bir sorgulama bedeli vergiler dahil 2,90TLdir.

  Sorularınız ve görüşleriniz için mail adresimiz:
  info@11860.com.tr

  Users review

  from 1.295 reviews

  "Good"

  5.4

  Users comments for 11860 - İsim, Numara, Fatura, Telefon Sorgula

  Begum Birlik

  by Begum Birlik

  Jan 07, 2018  |  "Poor"

  Ucretli... Kullanıssiz

  fake hesap

  by fake hesap

  May 03, 2014  |  "Poor"

  Cop

  Barbaros Ugur YILMAZ

  by Barbaros Ugur YILMAZ

  Mar 31, 2014  |  "OK"

  Evet uygulama ücretsiz ama sorgulamak ücretsiz değil. Ise yarayan kısmı sadece önemli telefonlar bölümü...