FREE DOWNLOAD

Akıllı Şehir Kayseri

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Bu uygulama, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin vatandaşa hizmet amaçlı kurumsal mobil uygulamasıdır. Bu uygulama ile bir çok kolaylık sağlamaktadır.
  Arama, Sesli Arama: Sesli arama özelliği ile uygulama içerisindeki tüm verilere ulaşabilirsiz, Sesli olarak örneğin 32 Nolu durak, En yakın cami, En yakın Nöbetçi Eczane,En yakın Benzin İstasyonu olarak sesli arama yapabilirsiniz.
  Ulaşım: Otobüs, tramvay nerede, size en yakın otobüs durakları ve otobüs duraklarındaki karekod okuma ile otobüs ve tramvayları takip edebilirsiniz.
  Ne zaman gelir ?, Nerede ?, QR Kod Okuma,En Yakın Durak,Duraktan,Geçen Hatlar,Terminale Giden Hatlar,Havaalanına Giden Hatlar,En Yakın Bilet Satış Noktaları,En Yakın Taksi,En Yakın Bisiklet Durağı
  Diğer Ulaşım Özellikleri: Harita Uygulamam İle Aç, Konum Nerede? ,Kuş Uçuşu Tarif, Araç İle Tarif, Konum Paylaş
  Eczaneler: Nöbetçi Eczaneler ve En yakın size Nöbetçi eczane bilgilerini görebilirsiniz.
  Beyaz Masa: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa. Talep, istek ve şikayet başvuruları ve başvuru sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  Vefat: Bugün Vefat edenler, Mezarlık ve Taziye adresleri ve diğer bilgilerine ulaşabilir, Cenaze ve tabu arama işlemleri yapabilirsiniz.
  Kültür Sanat etkinlikleri: Kayseride yapılan tüm etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz.
  Kent Bilgi Sistemi: Genel Arama, Adres Arama ,Eczaneler,Hastaneler,Taksi Durakları,Bisiklet Durakları,Otoparklar,Camiler,Atmler,Benzin İstasyonları,Noterler,Ücretsiz Wifi alanları,Tarihi Eserler hakkında bilgi alabilir konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  Muhtarlar Bilgi Sistemi: Muhtar bilgileri ve Mahelle bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  Haberler: Kayseri Büyükşehir ve Kayserinin haberlerine güncel olarak ulaşabilirsiniz.
  Projeler: Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak tüm projelerimize ve detayları hakkında bilgi alabilir konum verilerine ulaşabilirsiniz.
  İmar Plan Değişikleri: Plan değişiklikleri listesine,Meclis kararlarına ve Açıklama raporlarına ulaşabilirsiniz.

  Users review

  from 55 reviews

  "Great"

  8.2