FREE DOWNLOAD

Almanach

  • SEARCH TYPE
  Almanach icon

  Almanach

  by: 7 4

  4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Matura i co dalej?
  Co robić po szkole średniej? Jaki kierunek nauki wybrać? By ułatwić wam poszukiwania, przygotowaliśmy dla was cyfrowy „Almanach szkół wyższych i policealnych”. W interaktywnej wyszukiwarce porównacie oferty kilkudziesięciu największych i najpopularniejszych stołecznych uczelni – publicznych i niepublicznych – a także szkół policealnych. Dowiecie się nie tylko, co można w nich studiować i które kierunki są ostatnio najbardziej oblegane, ale też kiedy można szykować się na dni otwarte, a kiedy przyjdzie pora na zapisy. Przy szkołach niepublicznych i policealnych znajdziecie też informacje o opłatach za naukę.
  Jeśli jeszcze nie wiecie, czego się dalej uczyć, przyjrzyjcie się nowym kierunkom. Może meblarstwo na SGGW albo bioetyka na UW? A może coś bardziej związanego z polityką, np. specjalizacja z negocjacji międzynarodowych w Collegium Civitas? Dla pasjonatów języków obcych SWPS szykuje za to filologię norweską.
  Poza nauką podczas studiów warto pomyśleć o zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych. Żeby zorientować się, czego wymagają pracodawcy i jak to jest być na etacie, najprościej zacząć od stażu. Ale studia można też wykorzystać do zbierania i szlifowania pomysłów na założenie własnej firmy. W „Almanachu” przeczytacie o pasjach, które nasi bohaterowie wspierają akademicką wiedzą, żeby potem zamienić je w dobry interes. Pytamy też szefów firm, co trzeba umieć, by poradzić sobie z założeniem własnego biznesu niezależnie od wykształcenia.

  Uwaga: Aplikacja przechowuje lub uzyskuje dostęp do danych na Twoim urządzeniu.

  Używamy anonimowych informacji zapisanych na Twoim urządzeniu w celach reklamowych i statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie instaluj aplikacji. Poprzez instalację naszej aplikacji akceptujesz zasady opisane w naszej polityce prywatności.

  Users review

  from 7 reviews

  "OK"

  4