FREE DOWNLOAD

Aloe Vera Üyelik

  • SEARCH TYPE
  Aloe Vera Üyelik icon

  Aloe Vera Üyelik

  113 10

  10 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  LR Health & Beauty iş ortağı olarak Alman kalite standartlarıyla üretilen güzellik ve sağlık ürünlerine indirimli sahip olabilir veya çevrenize tavsiye ederek yüksek bir gelir elde edebilirsiniz.

  Bu uygulamayı kullanarak;

  - LR üyeliği hakkında detaylı bilgi talep edebilir,
  - İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan 2017 Kataloğu’na göz atabilir,
  - Ürün rehberimizden ürün kullanım detaylarına ulaşabilir,
  - Kariyer fırsatı ve eşsiz otomobil konsepti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  LR’da üyelik ücreti ve aylık satış kotası yoktur! Henüz LR müşterisi veya iş ortağı değilseniz iletişim formunu doldurarak bize ulaşın ve Türkiye’nin en hızlı yükselen doğrudan satış şirketindeki yerinizi alın.

  LR Bağımsız İş Ortağı Deniz Akay tarafından hazırlanmıştır. Resmi LR uygulaması değildir.

  ---------------------

  LR HEALTH & BEAUTY HAKKINDA

  – LR Health & Beauty 1985 Almanya’da kurulmuş bir doğrudan satış şirketidir. Şu an yaklaşık 30 ülkede faaliyet göstermektedir.
  - LR, Türkiye'deki Doğrudan Satış Derneği'inin dokuz üyesinden biridir. 2015 senesinde Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) tarafından "En İyi Doğrudan Satış Şirketi" ödülünü almıştır.
  – Güzellik ve sağlık kategorisinde; cilt bakımı, makyaj, parfüm, gıda takviyesi segmentlerinde Türkiye’de yaklaşık 400 ürünü satıştadır. Bunlardan yaklaşık 60 tanesi aloe vera içermektedir.
  – Tüm kozmetik ürünlerinin cilde uygunluk testi Almanya’daki Dermatest Gmbh laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.
  – LR'ın aloe veralı ürünlerinde insan sağlığına faydalı aloe vera türünün kullandıldığına dair testler, Amerika’daki Aloe Vera Bilim Konseyi (IASC) tarafından yapılmakta ve ürünler sertifikalandırılmaktadır.
  – Bağışıklık sistemini düzenleyen aloe vera jel içeceklerinin kalite kontrolü, tüm Avrupa'da şubeleri bulunan Fresenius Institute laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.
  – LR, parfümlerinde kullanılan doğal parfüm yağı esanslarını Avrupa Koku Üreticileri Derneği’ne (IFRA) üye sertifikalı üreticilerden tedarik etmektedir.
  – LR Health & Beauty uluslararası starlarla çalışmakta; Bruce Willis, Karolina Kurkova, Guido Maria Kretschmer gibi dünyaca ünlü yıldızların ismiyle parfüm üretmektedir.

  – LR ürünleri mağazalarda satılmaz. Ürünler şirkete üye olarak resmi web sitesinden indirimli sipariş edilir ya da katalog fiyatından bağımsız iş ortaklarından satın alınır.
  – LR'da üyelik ücreti yoktur! Üye olmak için bir kerelik geliş fiyatlarıyla en düşük 100 TL'lik sipariş vermekte yeterlidir. Aylık kota yoktur ve satış yapmak zorunlu değildir.
  – Kişisel satıştan %40 kar, üyelerinizin satışı üzerinden yüksek prim kazanma imkanı vardır.
  – İş ortaklarına 2017 Mart ayından itibaren aylık yaklaşık 18 bin TL ekip cirosundan itibaran Mercedes şirket aracı verilmektedir.
  – Ne kadar prim kazandığınız, kurmuş olduğunuz ekibin büyüklüğüne ve yaratmış olduğu satış hacmine göre değişir.
  – LR'da ekip kurmak = üye yapmak demektir. Kendi ihtiyaçlarını indirimli almak isteyen veya sizin gibi çalışarak ekip kurmak isteyen arkadaşlarınızı LR üyesi yapabilirsiniz. Onlar alışveriş yaptıkça siz prim kazanırsınız.
  – Nasıl ki bir marketten indirim kartı aldığınızda her ay alışveriş yapma zorunluluğunuz yoksa, LR’a da bir kerelik 100 lira değerinde alışveriş yaparak üye olabilirsiniz ve ürünlerden memnun kalmazsanız bir daha alışveriş yapmanız zorunlu değildir.

  Users review

  from 113 reviews

  "Awesome"

  10

  Users comments

  kadir kan

  by kadir kan

  Mar 24, 2017  |  "Awesome"

  Wonderfull deniz. Thanks a lot.