FREE DOWNLOAD

Andronova v3

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  En güncel Google Android, Apple iOS ve Windows Mobile işletim sistemi, akıllı telefonları, uygulamaları, oyunları, teknik bilgileri ve diğer teknoloji haberlerini bulabileceğiniz, Türkiye'nin en büyük mobil platformu olan Andronova'nın yeni Android uygulamasını sizlere takdim ederiz.

  Artık güç okurlarda:

  - Yeni uygulamamızda, artık kullanıcılar kendi yazılarını, yeni mobil uygulamamızı kullanan diğer tüm okurlar için paylaşabilecekler. (yazılar yönetici onayından sonra yayınlanacaktır)

  Yeni uygulamamız çok farklı:

  - Artık her platformun sevenleri, o platformun haberlerini ayrıca okuyabilecekler.
  - Tablet PC'lerle uyumlu
  - Yazılara direkt uygulamadan yorum yazıp, yorumları okuyabilecekler.
  - Son ay'ın popüler yazılarını takip edebilecekler.
  - Eklenmiş yazılarda arama yapabilecekler.
  - Yeni haberler yayınlandığında, telefondan otomatik olarak bilgilendirme alabilecekler.

  Planlanan sonraki hedefler:

  - Çok yakında uygulamamızın iOS versiyonu yayınlanacak.
  - Uygulamamıza, sonraki aşamalarda kullanıcılar arası sosyalliğe yönelik yeni özellikler eklenecek. Bu sayede her kullanıcı kendi hesabıyla giriş yaptıktan sonra, diğer okurlarla etkileşimde bulunabilecek.
  - Widget desteği eklenecek.

  Uygulamamızı sizlerin en iyi şekilde kullanabilmesi için tasarladık. Elbette yaptığımız testler sonucunda gözden kaçabilecek hatalar olabilir. Bu gibi hatalarla karşılaştığınızda, tek yıldız vermek yerine bize bildirmenizi rica ediyoruz ki en kısa sürede bu hataları ortadan kaldıralım.

  Not: Ücretsiz olarak sunulan uygulamamızda bulunan ve sadece bir kere göründükten sonra kapanan reklamın, uygulamayı geliştirmek için harcanan onca süre, emek ve maddi imkanlara ve daha da gelişmesini sağlamak için bizlere destek olmanız amacıyla eklendiğini bilmenizi isteriz.

  Keywords: google, android, apple, ios, iphone, ipad, windows phone, windows mobile, turkiye, türkiye, turkey, andronova, telefon, play store, app store, android market, uygulama, oyun, haber, teknik bilgi, programlama

  Users review

  from 1.193 reviews

  "Great"

  8.6