FREE DOWNLOAD

Angielski Biznesowy

  Angielski Biznesowy icon

  Angielski Biznesowy

  by: 148 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Business English, czyli Angielski Biznesowy. Nauka języka biznesowego angielskiego jest prosta i przyjemna! Kurs Biznesowy Angielski za darmo od http://www.uczsiejezyka.pl - bezpłatnie i z lektorem!

  Aplikacja oferuje ponad 2200 słówek oraz zwrotów biznesowych, które przydadzą się w takich sytuacjach jak praca po angielsku, podróż służbowa do Wielkiej Brytanii lub po prostu zagraniczna, a także wakacje za granicą.

  Bezpłatna aplikacja mobilna do angielskiego biznesowego pozwala poznawać na Twoim smartfonie i tablecie:
  - słówka i zwroty w języku angielskim
  - gramatyka angielska
  - testy z języka angielskiego biznesowego
  - słownik, tablice i ściąga z najważniejszymi tematami Business English

  Wyrażenia posegregowane są w lekcje i testy, które pozwalają uczyć się sukcesywnie. Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów angielskich po polsku pomaga w zapamiętywaniu. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie słówek. Słówka angielskie mogą być odczytywane przez lektora.

  Program może służyć za mobilne fiszki, a także poręczny podręcznik do nauki języka biznesowego. Jeśli macie pomysły na to, jak usprawnić aplikację, prosimy o przesłanie wiadomości na nasz e-mail. Biznes po angielsku to wiele różnych tematów, dlatego z przyjemnością poznamy też Twoje propozycje na nowe tematy i słownictwo.

  Aplikacja do języka biznesowego angielskiego działa w trybie online i offline. Pliki danych głosowych (angielski lektor) najlepiej instalować z użyciem wifi.

  Polecamy także naszą aplikację Rozmówki Angielskie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.englishconversation

  Users review

  from 148 reviews

  "Great"

  8.6