FREE DOWNLOAD

Audiobooki

  • SEARCH TYPE
  Audiobooki icon

  Audiobooki

  by: 110 5.6

  5.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Audiobooki to aplikacja umożliwiająca wygodne odsłuchiwanie i zakup audiobooków.

  Audiobooki umożliwiają wygodne przechowywanie Twojej biblioteki, bez względu na to czy jesteś w domu czy w trasie. Możesz odsłuchiwać swoje zasoby na domowym komputerze, poprzez chmurę lub pobrać je na telefon jeżeli chcesz słuchać ich w samolocie. Możesz także w każdej chwili ściągnąć je i nagrać na płytę CD.

  W ofercie staramy się sięgać po najciekawsze tytuły - także te z poza mainstreamu. Dzięki temu dajemy dostęp do wyselekcjonowanej kolekcji Twoich ulubiony autorów.

  Audiobooki dostępne są poprzez aplikacje mobilne dla Iphone, Ipad, Telefony i tablety z systemem Android oraz wszelkie urządzenia pozwalające na odsłuchiwanie multimediów poprzez przeglądarkę. Chcemy jednak sięgnąć jeszcze dalej.

  Audiobooki dają także dostęp do zewnętrznych zasobów bezpłatnych pozycji. Poprzez integrację wyszukiwania zewnętrznych pozycji możesz słuchać i pobierać dziesiątki darmowych audiobooków udostępnionych na wolnych zasadach. (*)

  Audiobooki są dostępne w chmurze, dzięki czemu możesz bez obaw usunąć zakupione wcześniej pozycje by zwolnić zasoby Twojego urządzenia. W dowolnym momencie możesz je pobrać ponownie.

  Audiobooki umożliwiają logowanie za pomocą konta Facebook na Twoim telefonie, dzięki czemu nie musisz zakładać osobnego konta.
  Szanujemy Twoją prywatność - nie zbieramy danych prywatnych z wyjątkiem tych niezbędnych do logowania.

  Możesz także dzielić się ze znajomymi swoimi audiobookami bezpośrednio poprzez aplikację Facebook.

  Zintegrowany system zakupów pozwala na wybranie najkorzystniejszej oferty cenowej. Masz dostęp do wszystkich audiobooków, bez względu na urządzenie na którym dokonano zakupu. Zanim dokonasz zakupu możesz także wcześniej zapoznać się z pozycją.

  Mamy w swoich zasobach audiobooki dla najmłodszych i tych nieco starszych.

  (*) Zasoby Biblioteki internetowej Wolne Lektury - http://wolnelektury.pl/ - Licencja CC - wolnelektury.pl/info/prawa/
  Wolne Lektury powstała dzięki środkom otrzymanym w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Senatu RP oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego w ramach programu Dziedzictwo Cyfrowe.

  Users review

  from 110 reviews

  "Good"

  5.6

  Users comments

  Kofeinka Muffinka

  by Kofeinka Muffinka

  Jun 06, 2016  |  "Poor"

  nie mozna nic kupic bo aplikacja przestaje działać i zamyka sie