FREE DOWNLOAD

Facebook Beğeni Hilesi

  • SEARCH TYPE
  Facebook Beğeni Hilesi icon

  Facebook Beğeni Hilesi

  by: Ünal Soft™ 400 6.2

  6.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Uygulama Tanıtımı

  LikeMe Facebook Uygulaması:

  Facebook uygulaması facebook durumlarınızı yorumlarınızı ve kendi yaptığınız yorumları beğendirebileceğiniz bir uygulamadır.
  Durum ve resimleri anasayfadan beğendirebileceğiniz gibi kolaylık sağlayacak durum beğendir ve resim beğendir sayfaları da vardır.
  Bu sayfalarda durumunuzun urlsini yazmanıza gerek yoktur durumlarınız yada resimleriniz sıralanacaktır yapmanız gereken durumunuzun yanındaki beğen tuşuna basmaktır.
  Yorumlarınızı beğendirmek için yorum beğendirme sayfasını kullanılmalıdır,yorumu yaptığınız durum yada resim url'sini yorum beğendirme sayfasına yazmanız gerekmektedir.
  Yazdığınız durum yada resimde size ait olan yorumlar listelenecektir,
  yorumunuzun yanındaki beğen tuşuna basıp beğeni işlemini başlatabilirsiniz.

  LikeMe Twitter Uygulaması:

  Twitter uygulaması twitterda takipçi sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.
  Twitter uygulaması kredi sistemi ile çalışmaktadır.Her kullanıcının 12 saatte bir sıfırlanan kredisi mevcuttur.
  Fav,retweet yoktur. Şu anda 50 twitter uygulaması her 12 saatte kullanıcıların kredilerini 50 olarak ayarlar.
  Her takipçi arttırma tuşuna bastığınızda kredinizden 10 kredi eksilir ve 5 ila 10 arasında takipçi kazanırsınız.

  LikeMe Manuel Takipçi Kasma Uygulaması:

  Diğer uygulamalardan farklı bir çalışma sistemine sahiptir.
  Twitter da olduğu gibi kredi (jeton) sistemi vardır fakat krediler günlük olarak verilmez. Kullanıcılar jetonları kendileri kazanmak durumundadırlar. Manuel olarak adlandırılmasının sebebi de budur. Kullanıcılar facebook twitter v.s istedikleri uygulamalarda beğeni takip v.s yaparak jeton kazanabilirler. Kullanıcılar kazandıkları jetonlar ile sisteme kendi id lerini ekleyebilirler.Bu şekilde jeton karşılığında takipçi sayılarını arttırabilirler.

  Renkli Yazı Yazma Uygulaması:

  Facebook konuşmalarını renkli ve desenli yazmanızı mümkün hale getirir.
  Listeden istediğiniz yazı tipini seçebilirsiniz.Arkadaşınıza yazacağınız yazıyı öncelikle siteye yazın,
  alt tarafta oluşan kodları kopyalayın ve facebook konuşma penceresine yapıştırın.
  Arkadaşınız yazılarınızı renkli şekilde görecektir. Arkadaşınız mobildeyse yazdıklarınızı göremez.

  ---ÖNEMLİ---

  Sıkça Sorulan Sorular

  LikeMe Nedir?
  LikeMe Facebooktan bağımsız olarak çalışan facebook ve çeşitli sosyal medya uygulamalarında beğeni sayısını arttıran bir uygulamadır.

  Neden Az Beğeni Alıyorum?
  Facebook bazı değişiklikler yaptı, tokenler bir süre sonra geçersiz olabiliyor.Sistemimiz geçersiz tokenleri düzenli olarak temizler.Az beğeni alıyorsanız daha sonra tekrar deneyiniz.Aynı durumu flood yapmamak şartıyla çok kez beğendirip beğeni sayısını arttırabilirsiniz.

  Nasıl Giriş Yapabilirim?
  Giriş yapabilmek için token kodunuzu almanız gerekir.Token kodunuzu anasayfada bulunan "Buradaki" yazısına tıkladıktan sonra gelen izinlere evet diyerek alabilirsiniz.Tokeniniz açılan sayfanın url adresi yani link'i dir.

  Token Hata Veriyor Ne Yapmalıyım?
  Token geçersiz hatası alıyorsanız token gerekli izinlere sahip olmayabilir yada geçersiz kalmış olabilir. Yeni bir token almayı deneyin ve tüm izinlere izin verin. Token alırken token sayfası izin isteğinde bulunursa tümüme izin vermeniz gerekir.

  Beğeni Gelmiyor Ne Yapmalıyım?
  Beğenilerin gelmesi için takipçilerinizin açık olması gerekir öncelikle takipçi ayarlarınızı kontrol edin.Yaşınızın 18 yaş üzeri ayarlanmış olması gerekir ve paylaşımınızın herkese açık olması gerekir.Bu koşulları sağlayan paylaşımlara beğeni gelecektir.

  Yorum Beğendiremiyorum Sorun Nedir?
  Öncelikle yorum beğendirme sayfasını açmalısınız. Yorum beğendirebilmek yorumun bulunduğu durumun "x dakika önce" gibi zaman bildiren ifadeye tıklamalısınız.Açılan sayfanın url'sini siteye yapıştırdığınızda yapmış olduğunuz durumlar listelenecektir.

  Uygulama Facebook'uma Zarar Verir Mi?
  Hayır, Sistem otomatik spam gibi sizi ve arkadaşlarınızı rahatsız edecek işlemler yapmaz fakat LikeMe facebook'ta oluşabilecek herhangi bir durumdan dolayı sorumlu tutulamaz.

  Users review

  from 400 reviews

  "Good"

  6.2