FREE DOWNLOAD

FlashScore - športové výsledky

  FlashScore - športové výsledky icon

  FlashScore - športové výsledky

  by: 9.6K 9.4

  9.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Buďte so všetkým, čo na športe milujete v kontakte kdekoľvek. S aplikáciou FlashScore ste vždy jedno kliknutie od najrýchlejších LIVE výsledkov, štatistík, tabuliek, pavúkov a informácií z takmer 30 športov z viac ako 5000 súťaží z celého sveta.

  RÝCHLE A PRESNÉ VÝSLEDKY
  • ŠIROKÉ POKRYTIE: u nás nájdete už takmer 30 športov a viac ako 5000 súťaží. Len z futbalu prinášame 1000+ líg, pohárov, turnajov a iných podujatí!
  • RÝCHLOSŤ: o strelenom góle, udelenej červenej karte, konci setu alebo tretiny budete vedieť takmer v rovnakom čase, ako diváci priamo na štadióne.

  UŽ ŽIADNY ZMEŠKANÝ ZÁPAS
  • MOJE TÍMY, ZÁPASY A SÚŤAŽE: nemárnite už svoj čas a sledujte len tie súťaže, tímy a zápasy, ktoré vás naozaj zaujímajú.
  • NOTIFIKÁCIE: výsledky, zostavy, červené karty, góly, ... Nič z toho už nezmeškáte. Stačí si označiť vaše zápasy a o všetkom vás už bude informovať aplikácia sama.
  • SYNCHRONIZÁCIA: prepínate často medzi PC, mobilom a tabletom? Sme na to pripravení. Registrovaný užívateľ má svoje nastavenia a dáta dostupné na všetkých svojich zariadeniach.

  TABUĽKY A DETAILY ZÁPASOV
  • LIVE KOMENTÁRE: nemôžete sledovať váš zápas v televízii? S appkou FlashScore budete vedieť o všetkom sekundu po sekunde vďaka LIVE textovým prenosom.
  • ZOSTAVY A H2H ŠTATISTIKA: potrebujete vedieť zostavy pred tým, ako začne zápas? My ich máme už s časovým predstihom. A takisto prinášame aj štatistiku posledných vzájomných meraní síl.
  • LIVE TABUĽKY: jeden gól dokáže zmeniť veľa. Naše LIVE tabuľky vám ukážu, ako jediný zásah môže zamiešať poradie v súťaži. Takisto boj najlepších kanonierov aktualizujeme LIVE.

  POKRYTIE ŠPORTOV
  Futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná a ďalších 25 športov.

  Chýba vám v ponuke váš obľúbený šport? Čoskoro sa to môže zmeniť – neustále pracujeme na rozširovaní portfólia pokrývaných športov.

  Users review

  from 9.602 reviews

  "Awesome"

  9.4