FREE DOWNLOAD

Hayalet IP

  • SEARCH TYPE
  Hayalet IP icon

  Hayalet IP

  by: Avesta Cor. 5 4

  4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Artık internette özgürce dolaşabilirsiniz. Kimse IP adresinizi takip edip neler yaptığınızı,hangi sitelere girdiğinizi,facebook yada twitter da paylaşımlarınızı IP adresinizi kullanarak takip edemez göremez. Çünkü Hayalet IP yanınızda.

  Hayalet IP ne yapıyor?
  İnternete bağlanırken bir IP adresle bağlanırsınız. Parmak iziniz gibi IP adresiniz de tektir ve sadece sizin telefona aittir. Bu yüzden her yaptığınız, girdiğiniz her site IP adresiniz üzerinden kayıt altına alınır.

  Hayalet IP telefonunuza sanal bir IP adresi oluşturur. Siz internete bağlandığınız da IP adresinizi maskeler ve sahte bir IP adresine dönüştürür. Dünyanın başka bir ülkesin de boşta olan bir IP adresi yaratır. Böylelikle siz kendi ülkeniz de internette özgürce dolaşırken, farklı bir ülkeden ve farklı bir IP adresiyle dolaşıyor gibi izler bırakırsınız. Kimliğiniz ve telefon IP'niz tamamen gizlenmiş olur.

  Hayalet IP güçlü bir algoritma ile en iyi güvenliği sağlar. Kolay ve basit bir arayüze sahiptir. Çok hızlı bir işlem gücüne sahip olup sadece 20 saniyede IP'nizi gizler ve sanal bir IP oluşturur. Bunu yaparken de telefon ve internet ayarlarınız da hiçbir değişiklik yapmaz. Telefonu asla yavaşlatmaz.

  İnternette gezinti yapmadan önce ve işiniz bittikten sonra Hayalet IP oluşturmanızı öneririz. Ne kadar sık aralıklarla Hayalet IP oluşturursanız, o kadar güvenli internet kullanırsınız.

  Users review

  from 5 reviews

  "OK"

  4