FREE DOWNLOAD

Kalendarze Toolix

  • SEARCH TYPE
  Kalendarze Toolix icon

  Kalendarze Toolix

  by: 75 7.2

  7.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Kalendarze Toolix to przydatna aplikacja zawierająca kilkadziesiąt gotowych, aktualizowanych kalendarzy, prowadzonych przez ekspertów i pasjonatów z różnych dziedzin. Zamiast za każdym razem szukać informacji w Internecie albo notować w kalendarzu to, o czym nie chcesz zapomnieć, pobierz gotowy kalendarz z wydarzeniami na interesujący Cię temat.

  W Kalendarzach Toolix znajdziesz m.in.:
  - kalendarz koncertów,
  - kalendarz premier kinowych,
  - kalendarze sportowe,
  - kalendarz przedsiębiorcy i inne.

  Jeśli korzystasz już z kalendarza w telefonie i zainstalujesz Kalendarze Toolix, wydarzenia z wybranych przez Ciebie kalendarzy tematycznych będą przekazywane do kalendarza telefonu.

  Lubisz dzielić się wydarzeniami ze swojego życia i śledzić to, co dzieje się u znajomych?
  Chcesz prowadzić kalendarz rodzinny z wydarzeniami widocznymi dla wszystkich członków rodziny?
  Kalendarze Toolix umożliwiają udostępnianie, publikowanie i komentowanie wydarzeń. Wyposażone są w mechanizm powiadomień i przypomnień o wydarzeniach.

  Narzędzie funkcjonuje równolegle w formie aplikacji webowej, zsynchronizowanej z aplikacją mobilną, dzięki czemu możesz wygodnie zarządzać swoimi Kalendarzami w komputerze.Logowanie m.in. przez Facebook i Google.

  Kalendarze Toolix – inne niż wszystkie. Wypróbuj coś nowego! Bezpłatny, nowoczesny kalendarz i organizer.

  Szukasz kalendarza kibica? Ściągnij Kalendarz Bundesligi, Kalendarz Ekstraklasy, Kalendarz Ligi Angielskiej, Kalendarz Ligi Europejskiej, Kalendarz Ligi Hiszpańskiej, Kalendarz Ligi Mistrzów albo Kalendarz reprezentacji Polski. Dzięki temu będziesz na bieżąco powiadamiany o każdym meczu i ważnych wydarzeniach ligowych. Szukasz pomysłów na to, co robić w wolnym czasie? Masz do wyboru Kalendarz premier filmowych, Kalendarz festiwali, Kalendarz koncertów lub Kalendarz premier gier. Nie przegapisz już nigdy żadnego ważnego wydarzenia! Chcesz poklikać dla rozrywki? Ściągnij Kalendarz horoskopów, Kalendarz świąt nietypowych lub Cytaty z Paulo Coehlo. Szukasz konkretnych informacji z różnych dziedzin? Skorzystaj z Kalendarza dni wolnych od pracy, Kalendarza imienin, Kalendarza przedsiębiorcy, Kalendarza astronoma, Kalendarza dni płodnych itd. Gotujesz, ale brak Ci pomysłów na nowe dania? Mamy dla Ciebie propozycje przepisów na każdy dzień. Stale dodawane są nowe kalendarze - sprawdzaj regularnie katalog, na pewno znajdziesz coś dla siebie: http://kalendarz.toolix.pl/katalog.html

  Dopiero zaczynamy i zamierzamy tworzyć kolejne kalendarze. Jeśli masz pomysł na kalendarz, którego u nas nie znalazłeś, prześlij nam swoją propozycję na adres: kontakt@kalendarz.toolix.pl

  Users review

  from 75 reviews

  "Great"

  7.2