FREE DOWNLOAD

kumanya

  • SEARCH TYPE
  kumanya icon

  kumanya

  by: AHMET YOZGATLI 10 10

  10 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Online kumanya.com, gıda sektöründeki ticari geçmişini ve ev dışı tüketim kanalındaki tecrübesini , üstün hizmet anlayışıyla biraraya getiren ve www.onlinekumanya.com sistemiyle de Türkiyede bir ilk e imza atan önemli bir yardımlaşma projesidir.

  Türkiye’deki yardımlaşmaya yeni bir boyut ve kolaylık getiren onlinekumanya.com, yılda bir veya birkaç kez şirket çalışanları için ve sosyal yardımlaşma adına, temel ihtiyaç ürünlerinin içinde bulunduğu KUMANYA & ERZAK paketlerini,kaliteli ürünlerle oluşturup sağlıklı şekilde sunar.

  Gıda sektörü ve piyasasında itibar gören, kalitesinden taviz vermeyen markaları, e-ticaret ortamında bir araya getirerek ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen kişi, kurum ve kuruluşların hizmetine sunmuştur . Sadece gıda erzak paketi değil Bayram Paketleri ve tercih ettiğiniz ürünlerden kumanya oluşturabilirsiniz. Uzun araştırmalar yapıp, en uygun ürünü bir çok mağazada arayıp ve bunların kargolanması için ayrı ayrı zaman ve efor harcamanıza gerek yok! Onlinekumanya.com’da tüm işlemleri tek bir yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Bizi diğer tüm şirketlerden ayıran en önemli özelliklerimiz, fiyat şeffaflığı ve uygunluğumuz, kumanya paketlerini gıda sektörünün en kaliteli markalarından oluşturmamız, kumanya kolilerinin ağırlığını, içindeki ürün sayısını ve çeşit sayısını gösteren kumanya reçetelerimizin olması. Ayrıca her kullanıcı sitemizden kumanya paketi oluştururken istediği üründen istediği kadar seçebilir, bu sayede standart kumanya paketlerini seçmek zorunda kalmaz, tamamen kendi seçimleri doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kumanya paketini oluşturmuş olur.

  Users review

  from 10 reviews

  "Awesome"

  10