FREE DOWNLOAD

Maximum Mobil

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan, Müzekart özelliğine ve Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; “Maximum Mobil”

  FIRSATLAR
  İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilir, kampanyalara kolayca katılabilirsiniz.

  Kazandığınız hediye sinema biletlerinizi görebilir ve kullanabilirsiniz. Cinemaximum’da vizyondaki ve gelecek filmleri görebilir fragmanlarını izleyebilir, salonunuzu, seansınız ve hatta koltuğunuzu seçerek sıraya girmeden biletinizi alabilirsiniz.

  Yemeksepeti hesabınızı eşleştirerek geçmiş siparişlerinizi tekrarlayabilir, semtinizdeki diğer Yemeksepeti kullanıcılarının favori siparişlerini görüntüleyip, seçim yapabilirsiniz. Maximum Menü fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

  Yeni sürümle birlikte İş Bankası Kredi Kart’larına sunulan Müzekart özelliğinin geçerli olduğu ve ücretsiz giriş yapabileceğiniz müze ve ören yerlerini uygulama üzerinden görebilir, filtreleme ve arama fonksiyonu ile direk arama ve bölge bazlı filtreleme yapabilirsiniz.

  ÖDEMELER

  Mağaza ya da e-ticaret sitesi alışverişlerinizde kartınız yanınızda olmasa da QR kodla ödeme yapabilirsiniz. Buybuddy ile gerçekleştirilen işbirliği ile seçili Benetton mağazalarında kasaya uğramadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  Maximum Mobil’le fatura ödeme işlemlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz.

  Dijital Kod Market menüsü içerisinden geçerli kodları online satın alabilirsiniz.

  Petrol Ofisi istasyonlarında Öde –Geç’le aracınızdan inmeden akaryakıt alımınız için kolayca ödeme yapabilirsiniz.

  NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda alışverişlerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli olarak temassız yapabilirsiniz.

  Geçerli internet sitelerinde Maximum Mobil ile Öde seçeneğini seçerek kart bilgilerinizi girmeden sadece cep telefon numaranızı girip Maximum Mobil uygulaması üzerinden güvenli ve kolayca ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.

  Tekrarladığınız Yemeksepeti siparişleriniz, para transferleriniz, Dijital Kod Market ve fatura ödemelerinize Tek-Tuş ile ödeme özelliği verebilir ve Tek-Tuş’la işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

  KARTLARIM
  Kredi kartlarınızla nerede, ne harcama yaptığınızı anında görebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz. Taksitli işlemlerinizi erken kapatabilirsiniz.

  İhtiyacınız olduğunda kolayca limitinizi yükseltebilir, nakit ihtiyaçlarınız için anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

  İş Bankası kartlarınızın borç ve puan bilgilerini kontrol edebilir, hesap kesim tarihi değişikliği ve limit artışı talebinde bulunabilir, kartlarınızın yurt içi, yurt dışı ve internet alışveriş yetkilerini yönetebilirsiniz. Kart aidatınızı Maxipuan ile ödeyebilirsiniz.

  Ayrıca anında kart başvurusu da yapabilirsiniz.

  Card management, following campaigns, increasing credit card limit, purchasing Cinemaximum tickets, countless special features are here in one app: Maximum Mobil.
  Maximum Mobil provides Maximum campaigns that Isbank customers can easily join. Users can spot nearest campaigns, take advantage of multiple discounts, earn &spend MaxiPoints / Maximiles.

  Customers can pay with their mobile phones easily and securely both for in store and remote payments. Contactless , QR code payments are avaiable.

  Users can pay for fuel from the comfort of their car at Petrol Ofisi Stations.

  Not just Isbank customers, but also other banks’ customers can use Maximum for their payments by adding their cards to the app.

  Customers can view museums&historical sites where the Müzekart feature of İşbank credit cards are valid for visiting for free.

  In cooperation with Buybuddy, at selected Benetton stores you can complete your shopping by Maximum Mobil without going to checkout points.

  Customers can finalize their payments with Maximum Mobil by just entering their phone number, securely, fast and reliably .No need to entering card details.

  Users review

  from 27.913 reviews

  "Great"

  8.8