FREE DOWNLOAD

Mobil TV İzle

  • SEARCH TYPE
  Mobil TV İzle icon

  Mobil TV İzle

  by: KC Mobile 38.3K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  KC Mobile olarak yeni sürümümüz olan Mobil TV ile karşınızdayız.

  Modern arayüzüyle Mobil TV karşınızda. İnternet hızınıza göre kanalların kalitesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

  Bizim farkımız siz kullanıcıların isteklerine göre uygulamayı geliştirmemizdir;

  Yeni sürüm ile
  -Uyku Modu
  -Yayın Akışı ( Belirli Kanallarda )

  özellikleri siz kullanıcılarımızın isteği üzerine eklendi. Performansta iyileştirmeler yapıldı, uygulama daha optimize hale getirildi.Elbette eski sürümümüzde olduğu gibi ;
  Kanalları karmaşaya gerek kalmadan kategorilerinden bularak rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca tek tuşla favorilerinize ekleyebilir daha sonra hızlı bir şekilde bu kanala ulaşabilirsiniz. Bazı uygulamalar gibi gereksiz izinler gerektirmeyen uygulamamızda sadece Google kaynaklı reklam kullanılmıştır ve kesinlikle zararsızdır. Reklamlar izleme keyfinizi bozamaz, reklam politikamızıda seveceğinize eminiz.

  Şuan hergün sayısı ve çeşidi artmakta olan 100+ kanal mevcuttur. Radyo kanallarıda artık uygulamamıza dahildir hızlı bir şekilde bir çok radyo kanalını dinleyebilirsiniz, hergün daha fazla radyo kanalı eklemek için çalışıyoruz. Azeri kanallarada uygulamamızda yer vermekteyiz.. Uygulamamız her gün daha da gelişmektedir.Hepinize İyi Seyirler dileriz.

  Radyo çeşidi için Mobil Radyo Dinle adlı uygulamamızı indirebilirsiniz.

  Sayın kullanıcılar yorumlarda Reklamlar dolayısıyla pek çok sitem dolum mesaj görüyoruz ancak uygulamamız ücretsiz olduğu için gelirimizi reklamlar ile sağlıyoruz.Ayrıca reklamlarımızıda kesinlikle zararsız kaynaklardan kullanıp sizlere önem veriyoruz.Reklamları hoşgörüyle karşılarsanız uygulamamız gün geçtikce sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gelişmeye devam edecektir.Herkese iyi seyirler dileriz.

  Tags: mobil tv izle

  Users review

  from 38.293 reviews

  "Great"

  8.6