FREE DOWNLOAD

Müzik Dinleme İndirme Kutusu

  • SEARCH TYPE
  Müzik Dinleme İndirme Kutusu icon

  Müzik Dinleme İndirme Kutusu

  by: Brokoli 4.7K 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Bu uygulama müzik dinlemenizi ve indirebilmenizi sağlayan bir araçtır. Bu uygulamayı kullanarak türkçe ve yabancı müzikleri dinleyip indirebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır. bu uygulama m4a , mp4 ,mp3 , avi..... formatlarını desteklemektedir.

  bir müzik dinleme ve indirme platformu olan bu uygulama benzerlerinden biraz farklı çalışıyor. Programı açtıktan sonra ekranın üst tarafındaki arama tuşuna basıp istediğiniz müzik, şarkı, şarkıcı veya sanatçıyı aratabilirsiniz. Çıkan sonuçlardan indirmek istediğinizin üzerine basıp indirebilirsiniz. Eğer indirmeden dinlemek isterseniz şarkıya basılı tutup istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Bu programda şarkılardan başka kardeş payı, kurtlar vadisi ve karadayi gibi dizi müziklerini ve ilahileri de rahatça dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu programı fizy nin indirilme özelliği olan program olarak düşünebilirsiniz. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız bana mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Bu program mp3, m4a gibi formatları desteklemektedir. Bu uygulama android in en düşük sürümlerinde bile çalışabilecek şekilde yazılmıştır.

  Bir başka deyişle, Bu müzik dinleme ve indirme programı diğerlerinden biraz farklı çalışıyor. İlk önce uygulamadaki arama butonuna basınız. Daha sonra çıkan kutucuğa aramak istediğiniz terimi yazıp ya enter tuşuna yada sağındaki küçük tuşa basıyorsunuz. Bir iki saniye içerisinde sonuçlar elinize ulaşıyor. İndirmeden dinlemek isterseniz şarkıya basılı tutuyorsunuz. İndirmek istediğiniz parçaya tıklarsanız sizin tarayıcınız açılacak ve birkaç saniye içinde indirme işlemi başlayacaktır. Bu uygulama ile mp3 dinleme ve indirme çok kolay. Bu uygulamayı fizy nin indirilme özelliği olan bir versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Herhangi bir tavsiye veya şikayette bulunmak isterseniz bana mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Bu programla her türlü yabancı ve yerli parçayı, dizi müziklerini(kurtlar vadisi, karadayı ...), ilahileri(yeniçağ ...) bulabilirsiniz.

  Anahtar kelimeler: indir, bedava, müzik, ilahi, kurtlar vadisi, dinle, media player, Türkçe,indirme, dinleme, copyleft, ücretsiz, mp3 indir, müzik indir, bedava mp3 indir, bedava müzik indir, bedava mp3, bedava müzik, mp3, m4a, müzik, sanat, rüya, Türkçe, fizy, ekşi, zaytung, dinle, izle, indir, online, bedava, Ücretsiz, indir, bedava, müzik, ilahi, kurtlar vadisi, dinle, media player, Türkçe,indirme, dinleme, copyleft, ücretsiz, mp3 indir, müzik indir, bedava mp3 indir, bedava müzik indir, bedava mp3, bedava müzik

  Tags: bedava müzik indirme programı , müzik indirme programı

  Users review

  from 4.662 reviews

  "Great"

  7.8