FREE DOWNLOAD

Nigra NUK

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Nigra NUK NEDİR?

  Mobil cihazlar ve tabletler için geliştirilen NUK, nerede olursanız olun eviniz veya ofisinizdeki Nigra Uzaktan Kontrol Ünitesine bağlanarak elektrikli cihazlarınızı izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

  Nigra ile aydınlatmanızı, kepenk, panjur gibi sistemleri açıp-kapayabilir veya DIMMER özelliği ile belirli bir oranda çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  Profesyonel ve esnek bir kontrol sistemi sunan Nigra'yı ayrıca istediğiniz gibi programlayabilir, Nigra’nın gelişmiş özellikleriyle gereksiz enerji tüketiminizi kontrol altında tutabilirsiniz.

  DEMO CİHAZA ERİŞİM BİLGİLERİ
  Uygulama ile demo cihaza erişip kontrol etmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:
  IP: 212.252.21.123
  Port:1000
  Şifre: ARVAen

  NERELERDE KULLANABİLİRİM?

  Kısaca 1kV altı orta ve alçak gerilimle çalışan her türlü cihazı kontrol edebilirsiniz:

  - Aydınlatma sistemleri (ON/OFF): Tekstil, giyim, mobilya, elektronik eşya, showroom gibi mağaza, depo, alışveriş merkezi, stüdyo, bahçe, eğlence merkezi aydınlatmaları v.b.

  - Aydınlatma ve diğer DİMMER sistemler (PWM): PWM kontrol gerektiren aydınlatma (parlaklığı ayarlanabilir lamba), hız kontrol (fan), sıvı seviye kontrol v.b. uygulamalar.

  - Hız kontrol sistemleri (0-10V Analog): DC analog sinyal ile kontrol edilen invertörlü sistemler (motor, fan, yürüyen bant v.b.)

  - Servo sistemler (PPM): PPM sinyali ile kontrol edilen servo sürücüler (uydu/anten/alıcı sistemleri, güneş paneli sistemleri, flap v.b.)

  - DALI protokollü sistemler: Led aydınlatma sistemleri, aydınlatma armatürleri v.b.

  Nigra Controller Uzaktan Kontrol Ünitesi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Users review

  from 2 reviews

  "Awesome"

  10