FREE DOWNLOAD

Oriflame Kataloğu

  • SEARCH TYPE
  Oriflame Kataloğu icon

  Oriflame Kataloğu

  by: Android Turkey 172 4.2

  4.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  En güncel Oriflame kataloğunun yanı sıra gelecek ayın kataloğunu bir ay önceden sizlerle buluşturan uygulama sayesinde Oriflame Katalogları her an yanınızda!
  En son çıkan Oriflame kataloğunu bildirim sistemiyle size ileten "Oriflame Kataloğu” Android uygulaması ile Oriflame kataloğunu müşterilerinize her zaman gösterebilir ve böylece satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.
  “Oriflame Kataloğu” uygulamasıyla güncel ve gelecek kataloğun yanı sıra en yeni Oriflame ürünlerine göz atabilir, müşterilerinize tanıtabilir ve ön sipariş alabilirsiniz.
  Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Katalog Uygulaması Kullanımı:
  Katalogları görüntüleyebilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. "Oriflame Kataloglarını Görüntüleyin" kısmında yer alan iki menü bu ayın ve gelecek ayın kataloglarını telefonunuzdan veya tabletinizden online olarak görüntülemenizi sağlar. Kataloğu tam ekran görüntüleyebilmek için cihazınızı yana çevirmelisiniz.

  Oriflame Kataloglarını İndirin kısmında yer alan iki menü bu ayın ve gelecek ayın kataloglarını telefonunuza veya tabletinize “Pdf” formatında indirmenizi sağlar. Pdf formatındaki kataloğu açabilmek için telefonunuzda ofis uygulaması olması gerekir. Katalogların maksimum boyutu 35 Mb.dır. Cihazınıza indireceğiniz katalog ile internete bağlı olmadan her zaman kataloğu görüntüleyebilirsiniz. İndirmek istediğiniz kataloğa dokunun, indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  Tüm Oriflame Ürünleri kısmında yer alan menülerle yeni ve diğer Oriflame ürünlerini Oriflamekatalogum.com mobil sitesine bağlanarak görüntüleyebilirsiniz.
  İnternet bağlantısı gerektiren uygulamada katalogları tam ekran görüntülemek için telefonunuzu ya da tabletinizi yana çevirmeniz gerekir.
  Oriflame danışmanları için sunulan bu uygulama Oriflame Kozmetik’e ait resmi bir uygulama değildir. Uygulama hakkında detaylı bilgiye http://www.oriflamekatalogum.com/oriflame-katalog-uygulamasi adresinden ulaşabilirsiniz.

  Tags: oriflame stars

  Users review

  from 172 reviews

  "OK"

  4.2