FREE DOWNLOAD

RWE TURKEY

  • SEARCH TYPE
  RWE TURKEY icon

  RWE TURKEY

  by: 22 9.6

  9.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  RWE’nin %70, Turcas Petrol’ün %30 hissesine sahip olduğu RWE & TURCAS Güney Elektrik Üretim A.Ş., Temmuz 2010’da Denizli’de 775 MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santralinin inşaat çalışmalarına başladı. Santralin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından geçici kabul testleri Haziran ayı sonunda tamamlandı. Kaklık Doğalgaz Kombine Çevrim Elektrik Santrali Ağustos 2013’te ticari faaliyete başladı. Verimlilik oranı %56’nın üzerinde olan bu ileri teknoloji ürünü Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali, Türkiye’deki güvenli enerji arzına önemli bir katkıda bulunacak ve Türkiye’deki toplam elektrik üretiminin %2’sini karşılayacaktır.
  www.rweturcas.com
  RWE Türkiye’nin ana hedefi, esnek ve yenilikçi bir işletme modeliyle, Türkiye enerji piyasasında sürdürülebilir değerler zinciri sağlamaktır.
  Üretim projelerine yatırım yaparak ve Türkiye enerji piyasasının özelleştirme sürecine katılarak büyüme fırsatlarını hayata geçirmeyi hedefleyen RWE Türkiye, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki diğer Grup şirketleriyle birlikte , RWE East s.r.o. bünyesinde faaliyet göstermektedir.
  www.rweelektrik.com

  Users review

  from 22 reviews

  "Awesome"

  9.6