FREE DOWNLOAD

Tavvuk Restoran

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  www.tavvuk.com

  Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun bir kuruluşu olan ve fast food sektörüne Fine Fast Food konseptiyle yeni bir soluk getiren Tavvuk; piliç dönerden çevirmeye, kanattan piliç ızgaraya kadar çeşit çeşit Keskinoğlu lezzetlerini üstün hizmet anlayışıyla, her yaştan kitleye ulaştırmayı amaçlamaktadır.
  Sağlıklı ve lezzetli beyaz et kavramını bir adım ileriye taşıyarak tüketicinin damak tadına uygun, ekonomik ve tüm aileye hitap eden ürünler sunan Tavvuk; restoranlarında en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanarak piliç eti ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor.
  Kahvaltı seçeneklerinden, salataya, tatlı seçeneklerinden farklı sos alternatiflerine kadar çok sayıda farklı tadın; doğal bir ortamda lezzet severler için buluştuğu
  Tavvuk’da tüm bunların ötesinde, sektörde bir ilk daha gerçekleştirilerek gazlı içecek sınırsız sunuluyor. Gazlı içecek satın alan veya menülerinde gazlı içecek tercih eden herkes arzu ettiği takdirde hiç bir ek ücret ödemeden istediği kadar gazlı içeceği özgürce içebiliyor.
  İlk şubesi olan Manisa Akhisar’dan sonra İstanbul, Hatay ve Gaziantep’te bulunan yeni şubeleri ile hizmetinizde olan Tavvuk, tüketicilerden aldığı yüksek beğeni ve taleple hızla yayılarak Türkiye’de ve dünyada adın söz ettiren lezzetin vazgeçilmez adresi olacaktır.

  Users review

  from 15 reviews

  "Awesome"

  9