FREE DOWNLOAD

Bims Plus 24 Mobile

  Bims Plus 24 Mobile icon

  Bims Plus 24 Mobile

  by: 40 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Z nową aplikacją BIMSPLUS 24 Mobile wkraczamy w następną generacje E-Businessu.

  Aplikacja z bardzo intuicyjną obsługą pozwala na pełne korzystanie z funkcji serwisu bez względu na to gdzie w danej chwili jesteśmy.

  Czy to znalezienie właściwego artykułu, ustalenie jego ceny, sprawdzenie dostępności czy złożenie zamówienia Grupa Bims Plus dzięki mobilnej wersji aplikacji "proponuje więcej" czy to w podróży czy w pracy. Nowa mobilna aplikacja przeznaczona na telefony komórkowe i tablety proponuje funkcjonalności znane z wersji internetowej.

  Dobrze wyposażony do pracy ! Tym jest właśnie nowa aplikacja – teraz dostępna także na tablety oraz smartfony wszystkich urządzeń wyposażonych w system Android.

  Dzięki aplikacji po zalogowaniu się do systemu znajdziemy się w mgnieniu oka w mobilnym świecie grupy Bims Plus. Atrakcyjny wygląd oraz w jasny i funkcjonalny sposób aplikacja daje dostęp do bazy ponad 200 000 artykułów, umożliwia podglądanie dostępności wybranego towaru w swojej okolicy, daje także możliwość złożenia zamówienia i wysłania towaru bezpośrednio na budowę lub osobistego odbioru.

  Bims Plus Mobile

  Najważniejsze funkcje z pełnej wersji systemu internetowego teraz na komórce, umożliwiają dostęp do informacji o cenach i dostępności i wiele więcej o każdej porze i w każdym miejscu.

  Wyszukiwanie towaru
  Wiele sposobów na znalezienie potrzebnego artykułu.

  Oferty specjalne
  Informacje o wyjątkowych promocjach w wyjątkowych cenach.

  Wszystkie zlecenia
  Podgląd wszystkich zleceń w jednym miejscu.

  

Skaner kodów
  Potrzebny nowy towar? Dzięki kamerze w telefonie wystarczy zczytać kod kreskowy lub QR kod z artykułu a natychmiast otrzymamy informacje o towarze, jego dostępności oraz cenie w poszczególnych lokalizacjach.   Kalkulator
  

Jeżeli stworzymy już koszyk z artykułami dla konkretnej inwestycji możemy następnie dokładnie skalkulować i wyliczyć wszystkie koszty.

  Lokalizator
  

Funkcja dla wszystkich w ruchu: Gdzie znajduje się nasza spółka, wystawa łazienek, hurtowania instalacyjna? Aplikacja znajdzie wszystkie miejsca gdzie jesteśmy.   Wiadomości
  Najnowsze informacje o ciekawostkach i wydarzeniach w naszej firmie.

  

Wideo
  

Dostęp do naszej bazy zawierającecej materiały wideo, filmy montażowe.

  Aplikacja przeznaczona dla klientów posiadających dostęp do systemu Bims Plus 24.
  Nie masz jeszcze konta? skontaktuj się z opiekunem systemu w naszej spółce

  Tags: mail

  Users review

  from 40 reviews

  "Great"

  8