FREE DOWNLOAD

erpDROID Mobilní OZ

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Propojení informačního systému Altus Vario s mobilní aplikací na telefonu, či tabletu je nesporným přínosem pro variabilitu a použitelnost informačního systému.

  Mobilní aplikace pro obchodní zástupce (Mobilní OZ) obsahuje potřebné a aktuální informace pro obchodní zástupce, či ostatní pracovníky v terénu. Synchronizace dat prostřednictvím datových služeb resp. WiFi zajišťuje konzistenci s daty na firemním serveru informačního systému a přenos dokladů (objednávek, faktura, zakázek) vytvořených nebo změněných na mobilním zařízení.

  Aplikace obsahuje agendy:
  - Firmy (města, firmy, osoby, spojení firem a osob, adresy),
  - Katalog (včetně galerie obrázků),
  - Sklad (aktuální stav zásob),
  - Ceníky (dle obchodní podmínek jednotlivých zákazníků),
  - Strom produktu (výběr katalogových položek pomocí kategorií, stromu produktu).

  Mobilní aplikace pro Altus Vario především slouží k sběru a vytváření nových přijatých objednávek, které jsou po odeslání vkládány do agendy zakázky. Položky objednávky jsou vytvářeny výběrem produktu procházením stromu produktu. Množství, v nové položce objednávky, je inicializované objednacím množstvím vybrané položky.

  Mobilní aplikace používá k záznamům výsledků obchodních jednání, plánování obchodních schůzek, sběru obrazové dokumentace z prodejních míst a mnoho dalšího.

  Tags: aplikace pro obchodní zástupce

  Users review

  from 6 reviews

  "Great"

  8.4