FREE DOWNLOAD

Her Şey Yolunda

  • SEARCH TYPE
  Her Şey Yolunda icon

  Her Şey Yolunda

  by: 61 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  MAPFRE GENEL SİGORTA’DAN HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK BİR UYGULAMA!

  Kasko ve Trafik Sigortası müşterilerine özel olarak hazırlanan “Her Şey Yolunda” uygulaması, trafik kazası sonrasında ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri ve sigortacılık işlemlerini cebinize taşıyor.

  Kaza sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz yol yardım hizmetleri sadece bir telefon uzaklığında. Çekici, oto kapı kilit, benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi, lastik değişimi, konaklama ve seyahat ve daha birçok yol yardım hizmetine bu uygulama üzerinden anında ulaşabilirsiniz.
  Nerede kaza yaptığınızı bilemediğiniz durumlar için de “Her Şey Yolunda” yanı başınızda. Uygulama sayesinde bulunduğunuz konumun koordinat bilgilerini otomatik olarak alabilir ve çekici hizmetini e-posta ile talep edebilirsiniz.

  Kaza Tespit Tutanağı ile ilgili bilmeniz gerekenler de “Her Şey Yolunda” ile elinizin altında. Tutanağı doldururken dikkat edilmesi gereken noktalar, tutanağın doldurulmayacağı haller ve örnek tutanak görseli üzerinden izlenecek adımlar ile ilgili bilgi edinebilir; boş bir kaza tespit tutanağını e-posta ile kendinize ya da dilediğiniz bir kişiye gönderebilirsiniz.
  “Her Şey Yolunda” ile hasar ihbarı yapmak da çok kolay. Trafik veya Kasko Sigortalarında tek bir telefonla hasar ihbarında bulunabileceğiniz gibi olay yeri koordinat bilgilerini, adres tarifini, tutanak ve olay yeri fotoğraflarını e-posta yolu ile iletebilir, böylelikle dosya işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

  Eğer aracınız, MAPFRE GENEL SİGORTA müşterilerine hizmet veren ve araç onarım süreç ve yönetiminde uzman Genel Servis istasyonlarında ise, Her Şey Yolunda uygulaması aracılığıyla hasar dosyanızı görüntüleyebilir, aracınızın durumu ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

  Tüm bunlara ek olarak;
  - En yakın Anlaşmalı Servis’in irtibat bilgilerine ulaşma ve nerede olduğunu harita üzerinden görüntüleme imkanı,
  - Oto Cam Hizmeti’ne ilişkin telefon numaraları ve diğer tüm detaylar,
  - Kaza anında alınması gereken önlemler ve yapılması / yapılmaması gerekenler ile ilgili faydalanabileceğiniz bir çok bilgiyi barındıran Kaza Rehberi,
  - Acil Yardım, Polis İmdat, Jandarma, İtfaiye numaraları, diğer iletişim bilgileri ve daha fazlası da elinizin altında!

  MAPFRE GENEL SİGORTA Kasko ve Trafik müşterilerinin yanı sıra genel olarak araç kullanan herkese bir çok kolaylık ve bilgi sağlayan bu uygulamayı ihtiyaç anında yanınızda bulunması için şimdiden telefonunuza indirin.

  MAPFRE GENEL SİGORTA ile Her Şey Yolunda!

  Uygulama hakkında detaylı bilgi almak için uygulama sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://herseyyolunda.mapfregenelsigorta.com

  Tags: mapfre genel , mapfre sigorta mobile , mapfre sigorta , mapfre genel sigorta iç tasarım , trafik ilkyardım hakkında bilmemiz gereken herşey , tek tip trafik sigortası , mapfre genel sigorta reklamı , mapfre genel sigorta her şey yolunda reklamı , herşey

  Users review

  from 61 reviews

  "Great"

  8.2