FREE DOWNLOAD

Infolex.Kodeksai

  Infolex.Kodeksai icon

  Infolex.Kodeksai

  by: 21 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  “Infolex kodeksai” programėlė yra būtina teisininkams, valstybės tarnautojams, pareigūnams, studentams, ir visiems piliečiams, kurie nori žinoti svarbiausiaus įstatymus.

  Ji ypač praverčia tuomet, kai tiksli teisinė informacija reikalinga skubiai, šią akimirką. Bendraujate su klientu ne savo biure? Turite galimybę skaityti keliaudami? Ruošiatės teismo posėdžiui ar žinių patikrinimui? Pakliuvote į eismo įvykį? Įvertinkite situaciją ir pradėkite valdyti ją nedelsiant.

  “Infolex kodeksai” suteiks Jums galimybę įgyti pranašumo, laiku radus reikiamą teisinę informaciją ten, kur Jūs esate. Programėlėje rasite aktualias populiariausių kodeksų taip pat LT Konstitucijos ir Administracinių bylų teisenos įstatymo redakcijas.

  Naujo dizaino intuityvi paieška:

  - Paieškos lauke įvedus žodžius ar frazę, pažangiausias Infolex teisinės informacijos paieškos variklis pasiūlys labiausiai užklausą atitinkančius rezultatus.
  - Jei žinote ieškomo kodekso straipsnio numerį ar trumpinį, įrašykite jį į paieškos lauką.

  Išmani skaityklė:

  - Pagrindiniame meniu pasirinkę “Kodeksų sąrašą”, galėsite konkretų teisinį dokumentą skaityti nuosekliai, peržvelgdami visus jo skyrius, skirsnius ar straipsnius.
  - Civilinis kodeksas yra išskaidytas į 6 pagrindines knygas, o jos savo ruožtu į dalis, skyrius ar straipsnius.
  - Visi dokumentai yra išskaidyti iki smulkiausių dalių – straipsnių.

  Katalogai – visuomet pasiekiama asmeninė informacijos saugykla:

  - Registruoti infolex sistemos naudotojai gali lengvai kurti savo asmeninius katalogus, kuriuose išsaugojus su konkrečiu įvykiu ar byla susijusius straipsnius, juos galima bet kada vėl greitai atsiversti, perskaityti, papildyti ar keisti.
  - Pagrindiniame meniu pasirinkę “Prisijungti”, įveskite Infolex naudotojo vardą ir slaptažodį. Nuo to momento, prie skaitomų straipsnių matysite žvaigždutę, kurią paspaudus galėsite straipsnį išsaugoti kataloge.
  - Galite kurti teminius katalogus arba išsaugoti informaciją bendrame kataloge. Taip pat galite rašyti savo pastabas.
  - Išsaugotus straipsnius kataloguose galėsite atsidaryti ir skaityti net ir neturėdami interneto ryšio.

  Reklama:

  - Jei norite, kad Jūsų reklaminį skydelį matytų programėlės naudotojai, susisiekite su mumis el. paštu praktika@infolex.lt arba telefonu +370 5 277 9832

  Users review

  from 21 reviews

  "Great"

  8.8