FREE DOWNLOAD

Internet Beta 2013

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  InternetBeta jest konferencją łącząca zróżnicowane środowiska związane z Internetem. Psychologów, socjologów, politologów, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właścicieli i zarządzających największymi serwisami, twórców aplikacji, startupów, inwestorów, marketerów.

  Idea konferencji InternetBeta narodziła się 6 lat temu. Była ona prosta. Zebrać w jednym miejscu przedstawicieli różnych dziedzin i branż związanych z internetem i nowymi technologiami. Tych, którzy wykorzystują internet w swojej pracy i realizowanych projektach, oraz tych, dla których jest on naturalnym środowiskiem prowadzenia biznesu.

  InternetBeta ma inspirować, pomagać rozwijać wiedzę i stanowić miejsce spotkań ciekawych ludzi. Dlatego też lokalizacja jest atutem. Rzeszów, jak i podrzeszowska Kielnarowa, jest miejscem, gdzie uczestnicy odrywają się nieco od swoich bieżących spraw, w pełni uczestnicząc w imprezie.

  Tegoroczna edycja, już piąta, przynosi sporo zmian. O szczegółach agendy i wydarzeniach służących networkingowi będziemy Was regularnie informować. Jubileusz zobowiązuje. Postaramy się nie zawieść oczekiwań!

  Zapraszamy na Internet Beta!

  Users review

  from 5 reviews

  "Great"

  8.4