FREE DOWNLOAD

İpek Mekik Halı

  • SEARCH TYPE
  İpek Mekik Halı icon

  İpek Mekik Halı

  by: 1 10

  10 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  İpek Mekik Halı 1972 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. 41 yılı aşkın bir süre içerisinde Kapasite artırımlarına devam ederek sürekli ve istikrarlı bir büyüme göstermiş, modern teknoloji, yüksek ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörde önemli bir pazar payına sahip olmuştur.

  İpek Mekik Halı bugün kurulu olduğu alan üzerinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde farklı kalitelerde, farklı renk alternatifi ve güçlü çalışan kadrosu ile üretim yapmaktadır.

  Yıllık üretim hacmini daima yüksek tutmaya çalışan İpek Mekik Halı koleksiyonlarıyla en çok tercih edilen halıdır. Ayrıca bugün olduğu gibi yarında çevre dostu olmaya, eğitilmiş insan faktörüne, "önce kalite ve güvenilirlik" ilkesine her zaman bağlıdır, bağlı kalacaktır.

  FİRMA OLARAK HEDEFİMİZ

  2013 yılı ve daha sonraki yıllar için, üretimini ve makine parkurunu artırarak siz değerli müşterilerimize daha zengin renk ve desen çeşitleri ile kalite yelpazesini genişleterek hizmet vermeye devam edecektir.

  Tags: ipek mekik halı , ipek halı logo , ipek mekik , ipek mekik video , ipek mekik halı logo , ipek mekik halı kalitesi , ipek halı , ipek logo , ipek halı mekik halı

  Users review

  from 1 reviews

  "Awesome"

  10