FREE DOWNLOAD

marmassistance Yol Yardim

  • SEARCH TYPE
  marmassistance Yol Yardim icon

  marmassistance Yol Yardim

  by: 4 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Marmassistance, Türkiye’ye seyahat eden uluslararası ziyaretçilere hizmet veren lider asistanslık şirketi olarak 1986 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren, yol yardım, medikal, seyahat ve legal asistanslık alanlarında uygun fiyatlar ile en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine misyon edinen marmassistance, dünyanın önde gelen seyahat sigortası ve asistanslık şirketleri ile beraber çalışmaktadır.

  Uluslararası alanda edindiği tecrübesini ve yüksek kalite standartlarını Türkiye sınırları içerisine de taşıyan marmassitance, şu anda Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen otomotiv üreticileri ve ithalatçılarına yol yardımı, satış sonrası, müşteri hizmetleri ve asistanslık alanlarında hizmetler sağlamaktadır.

  Marmassistance Mobil Yol Yardım Uygulaması, Türkiye içerisinde garanti kapsamındaki aracınızla seyahat ederken aracınızla ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, marmassistance’ın sunduğu yol yardım hizmetlerine anında erişmenizi sağlar.

  Marmassistance Mobil Yol Yardım Uygulaması’nı kullanarak, tek tuşla marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne erişebilir, GPS erişimi ile yakındaki yetkili servislerin ulaşım ve iletişim bilgilerini edinebilir ve önceden girdiğiniz araç ve profil bilgilerinin marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne otomatik transferi ile ihtiyacınız olan yol yardım hizmetlerine çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

  * Alarm Merkezi’ni Arama

  Aracınız ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda, marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne ulaşmak için ana sayfaya girip, Alarm Merkezi ikonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden alınan profil ve araç bilgileri marmassistance operatörlerinin önüne düşecektir. GPS erişimine izin verdiğiniz takdirde, operatörlerimiz kesin konum bilgilerinize ulaşabilecek ve gerekli yönlendirme ve ayarlamaları en doğru şekilde yapabilecektir.

  * Servis Arama

  Bulunduğunuz yere en yakın yetkili servisleri görmek için Ana Sayfa üzerinden Servislerim ikonuna basmanız veya direk Servislerim sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır. Kesin konum tayini yapılabilmesi için, cihazınızın GPS erişimini etkin hale getirmeniz gerekmektedir.

  * Profilim

  Uygulamayı ilk açtığınızda girdiğiniz profil ve araç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri, Profilim sayfasına girerek kaydedebilirsiniz.

  Tags: 7/24 acil yol yardım png , marmassitance , marmassistance , yol yardım

  Users review

  from 4 reviews

  "Great"

  8.6