FREE DOWNLOAD

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Veletrhy v kapse - nezbytná pomůcka pro návštěvníky i vystavovatele pražského výstaviště v Letňanech: přehled veletrhů v kalendáři, základ pro orientaci v areálu, možnost zobrazení celého katalogu vystavovatelů, informace o expozicích a produktech, přehled doprovodných programů veletrhu, výběr firem podle oborového členění, navigace po výstavišti, informace o vstupném a parkovném, doprava do areálu.

  Oficiální aplikace letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA je moderním průvodcem návštěvníka veletrhů. Všechny veletrhy ve výstavním areálu v Praze-Letňanech nabízí v uceleném přehledu. Kalendář všech výstav a akcí sdružuje pořádané události podle data konání, uvádí důležité údaje o každé akci a její náplni.

  Výstaviště vyhledají každoročně tisíce nových uživatelů, další tisíce se opakovaně vrací. Návštěvníci ocení doporučené spojení MHD, přijíždějící vystavovatelé využijí možnost navigace do areálu, pořadatelé akcí si udělají představu o velikosti a možnostech nového pražského výstaviště. V aplikaci pro MOBILY a TABLETY lze najít také seznam místních kontaktů (lékaři, banky, doprava atd.).

  NÁVŠTĚVNÍCI:
  V plánu výstaviště PVA EXPO PRAHA se lze snadno zorientovat a najít jak požadovaný obor, tak i významné orientační body. Aplikace představí vybraný veletrh do nejmenšího detailu: v katalogu vystavovatelů pomůže najít expozici jak podle názvu firmy, tak i podle oboru činnosti, i bez datového přenosu dokáže navigovat přímo k veletržnímu stánku, představí firmu i její exponáty a umožní jednoduše zařadit kontaktní údaje do adresáře uživatele.

  ODBORNÍCI:
  Odborné návštěvníky aplikace potěší kromě podrobných informací o firmách také přehledem doprovodných programů. Najdou zde popisy, data a místa konání jednotlivých seminářů, konferencí i předváděcích akcí během vybrané výstavy.

  VYSTAVOVATELÉ:
  Speciální rubrika pro vystavovatele přináší především zúčastněným firmám základní časové údaje pro přípravu expozice, montážní pokyny a kontakty na technický dispečink a další služby areálu.

  POŘADATELÉ:
  Mobilní aplikace je také otevřená organizátorům hostovaných akcí – provozovatel výstaviště, společnost ABF a.s., v aplikaci poskytuje podporu všem pořadatelům výstav v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

  Users review

  from 73 reviews

  "Great"

  7.6