FREE DOWNLOAD

Yönetim İşletme Konuları

  • SEARCH TYPE
  Yönetim İşletme Konuları icon

  Yönetim İşletme Konuları

  by: OD MEDYA 3 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  HBR Türkiye Blog, Fikir, Tüyo, Rakam ve Video alanlarını besleme bağlantılarından takibini sağlayan HBR'den bağımsız bir uygulamadır.
  Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi Harvarda Business Review 90 yıldır yönetime yön veriyor, yol gösteriyor ve iş dünyasının temel sorunlarına pratik ve reel çözümler sunuyor.

  İş dünyasını yaratma, yönetme ve dönüştürmeye yönelik en iyi fikirlerin kaynağı olma amacı taşıyan Harvard Business Review 1922 yılından bu yana yöneticilerin karşı karşıya kaldığı her duruma yönelik güvenilir bilgi kaynağı olarak, dünyanın rakipsiz yönetim dergisidir. HBR’ın makaleleri farklı sektörler, yönetim birimleri ve coğrafi lokasyonlara ilişkin son derece geniş bir içerik yelpazesi sunmaktadır. Liderlik, organizasyonel değişim, müzakere, strateji, işletme, pazarlama, finans ve insan yönetimi gibi önemli alanlara odaklanan HBR, konu çeşitliliği bakımından son derece zengin olmakla birlikte titiz analizleri, özenli çalışmaları ve deneyimleriyle iş dünyasında birer otorite haline gelmiş üst düzey yöneticilere hitap etmektedir. HBR içeriğinin en önemli karakteristiği hayata geçirilebilir, uygulanabilir ve gerçek iş dünyasında test edilebilir olmasıdır.

  Tags: işletme konuları

  Users review

  from 3 reviews

  "Great"

  7.4