FREE DOWNLOAD

Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

  • SEARCH TYPE
  Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz icon

  Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

  by: 145 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Milí čtenáři,

  po trilogii Pod paprsky Zářícího přicházíme s druhou aplikací obsahující klasické české komiksy: Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz, které poprvé vyšly v časopisu Abc v 70. a 80. letech minulého století. Právě tyto příběhy podle nás patří k tomu nejlepšímu, co v Československu na tomto poli vzniklo. A patří zároveň také k nejlepším dílům autorského dua Václav Šorel (scénárista) a František Kobík (kreslíř).

  Aplikace je ke stažení zdarma. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv pro uveřejnění komiksů jsme museli obsah každého příběhu zpoplatnit stanovili stejně jako minule na 40 korun a cenu celé trilogie na 75 korun. Komiks si stačí koupit jednou a nákup si pak přenést na další zařízení pomocí tlačítka pro obnovení nákupů.

  Jako bonus opět v aplikaci najdete dvě videa. V prvním jsme se pokusili vizualizovat osudnou srážku kosmické lodi Galaxia s meteoritem, která znamenala smrt většiny její posádky. Druhé video obsahuje více než šestiminutový rozhovor se scénáristou Václavem Šorelem.

  Stejně jako v první aplikaci jsme se snažili o co největší čtenářský komfort. Aplikace proto umožňuje prohlížení komiksu v několika režimech. Můžete jednoduše listovat stránkami a zvětšovat či zmenšovat je pomocí dvou prstů nebo si dvojitým poklepáním přiblížit konkrétní rámeček a číst příběh políčko za políčkem. Tento způsob prohlížení jsme v této aplikaci ještě vylepšili, aby byl plynulejší a hezčí.

  Vzhledem k velikosti aplikace doporučujeme její stažení přes kvalitní Wi-Fi. Po zakoupení a stažení komiksů již aplikace připojení k internetu nevyžaduje.

  Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na Androidu vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

  Děkujeme, tým NewsLab.cz

  Tags: kedy vznikol csob smartbanking , komiks , komiks galaxia , komiks malý bůh , komiksy ke stažení na , malý bůh komiks , tvrz and and vzpoura , vzpoura mozků

  Users review

  from 145 reviews

  "Great"

  8.8

  Users comments for Vzpoura mozků, Galaxia a Tvrz

  Vita Filip

  by Vita Filip

  Dec 09, 2016  |  "Awesome"

  Vice komiksu...

  daniel skiba

  by daniel skiba

  Oct 24, 2015  |  "Awesome"

  5 ★★★★★

  Michal Beneš

  by Michal Beneš

  Sep 05, 2013  |  "Awesome"

  Je vidět, že si s touhle aplikací dali autoři záležet. Moc díky!

  Andrej Durnek

  by Andrej Durnek

  Jan 04, 2013  |  "Awesome"

  Back to my youth age ... I loved ABC comics

  Adam Velebil

  by Adam Velebil

  Dec 26, 2012  |  "Awesome"

  Děkuji moc za aplikaci. Provedení je skvělé, na nexus 7 jsou ilustrace krásné a detailní i při zvětšení. Jediné co mi trochu vadí je, že aplikace ignoruje systémové nastavení rotace obrazovky.