FREE DOWNLOAD

Tablice rejestracyjne

  • SEARCH TYPE
  Tablice rejestracyjne icon

  Tablice rejestracyjne

  by: Michał Kordas 443 9

  9 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Dzięki inteligentnej klawiaturze szybko sprawdzisz pochodzenie tablic, nawet idąc ulicą lub będąc w samochodzie. Niepotrzebne litery są przyciemniane, dzięki czemu ryzyko pomyłki przy wpisywaniu jest zdecydowanie zmniejszone.

  Inteligentna klawiatura korzysta z faktu, że w polskich wyróżnikach tablic dozwolonych jest tylko 25 liter alfabetu i na przykład nie istnieje tablica, w której pierwsza litera to „A”, „X” czy też „Y”. Dlaczego więc marnować miejsce na ekranie i zwiększać możliwość pomyłki poprzez umieszczanie standardowej klawiatury?

  To nie wszystko! Automatycznie uzupełniane są brakujące litery, jeśli i tak istnieje tylko jedna możliwość. Wpisując „K” i następnie „C” program sam uzupełni „H”, ponieważ „KCH” powiatu chrzanowskiego jest jedyną tablicą zaczynającą się od liter „KC”.

  Po wprowadzeniu pierwszej litery aplikacja pokaże województwo pochodzenia tablicy. Po uzupełnieniu kolejnych liter wyświetlane są informacje o mieście, powiecie lub dzielnicy w wypadku Warszawy.

  Dodatkowo znajdziesz położenie wszystkich wyszukanych miejsc na mapie.

  Program zawiera również rejestracje służb bezpieczeństwa i pojazdów wojskowych.

  Dotykając tablicy wymazujesz wprowadzone litery i błyskawicznie możesz rozpocząć wyszukiwanie kolejnej.

  W „Tablicach rejestracyjnych” rozpoznasz wszystkie używane w Polsce wyróżniki, na chwilę obecną baza zawiera ich aż 419!

  Tags: mapa tablice rejestracyjne , program do znajdowania numerow rejestracyjnych , rozpoznaj tablice rejestracyjną , tablice rejestracyjne kch 25 wv

  Users review

  from 443 reviews

  "Awesome"

  9