FREE DOWNLOAD

Turk Telekom Wirofon Tablet PC

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Android Tablet PC için Wirofon Uygulaması

  Türk Telekom’un ev telefonlarını mobil hale getiren teknolojisi Wirofon sayesinde, Türk Telekom müşterileri, her yerde Wirofon uyumlu cep telefonlarını ya da bilgisayarlarını kullanarak ev telefonları üzerinden arama yapabiliyorlar. Wirofon kullanıcılarının internet bağlantısı sağladıkları her noktadan (wifi & 3G)Wirofon istemcisi ile VoIP olarak yaptıkları aramalar, Wirofon hizmetinin tanımlı olduğu ev telefonu hattı üzerindeki tarifeden ücretlendiriliyor ve görüşme ücreti ev faturasına yansıtılıyor. Ev telefonunun avantajları ve bedava dakikalar, Wirofon ile hem bilgisayar üzerinden hem de cep telefonu üzerinde kullanılabiliyor. Ayrıca Wirofon ile yurt dışından Türkiye’yi aramak, yurt içi görüşme fiyatına gerçekleşiyor.

  Wirofon hizmetinden faydalanmak için ayrıca bir abonelik ücreti ödenmiyor. Türk Telekom ev telefonu kullanıcılarının Wirofon uyumlu bir mobil telefon veya internet bağlantısı olan bir bilgisayar sahibi olmaları ve gerekli yazılımı yüklemeleri yeterli.
  Türk Telekom Wirofon istemcisinde, arama için kullanılan Türkiye'deki mevcut ev telefonu ile aynı haklar geçerli oluyor. Yani Wirofon ile başka ülke numaralarının aranabilmesi için, ev telefonunun uluslararası çağrılara açık olması gerekiyor.
  Türk Telekom Wirofon servisi için kullanılan Wirofon Android servisi SIP tabanlı.

  Wirofon ile ilgili tüm bilgilere http://www.wirofon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  -------------------------------------

  Wirofon Client for Android Phones

  With Türk Telekom’s Wirofon service, which mobilizes fixed lines in houses, customers are able to make their calls from everywhere with their Wirofon enabled phones, laptops or PC’s via internet to be billed upon the tariff of home. By using Wirofon service, calls are made as VoIP with Wirofon android client via any internet access spot (WiFi & 3G)are billed upon the tariff of home lines that are previously registered to Wirofon service. Advantages and free call minutes of home line can used on mobile phones and PC via Wirofon. Also calling Turkey from abroad via Wirofon, costs as national call.

  In order to subscribe to Wirofon service it’s sufficient to use a home line, and no extra fee is needed for the subscribership. Türk Telekom home line subscribers can use this service by installing the necessary software to their Wirofon enabled devices. Wirofon client is available for both local and international call service, but service users’ home line must be opened to international calls. The Wirofon Android client used for Türk Telekom’s Wirofon service is SIP based.

  Detailed information on Wirofon can be found at http://www.wirofon.com

  Türk Telekomunikasyon A.Ş.

  Tags: hem telefon hem tablet pc , turk telekom tablet pc , wirofon free pc , tablet pc türk telekom , turk tablets , türk telekom tablet bilgisayar , mobil pc , wirofon tablet , tabler için wirofon

  Users review

  from 91 reviews

  "Good"

  6.6