FREE DOWNLOAD

Açıköğretim Yeni Sistem 7

  • SEARCH TYPE
  Açıköğretim Yeni Sistem 7 icon

  Açıköğretim Yeni Sistem 7

  by: 98 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  4. sınıf işletme öğrencileri için hazırlanmış olan bu ugulama e-ogrenme platformundaki örnek çalışma sınavlarından ve bunları bir sınav tadında çözebileceğiniz bir uygulamadır.

  Bu uygulamamızda, her dersin kitabına ait konuları ünite ünite özet haline getirilmiş, kitaplarınızdaki bölümde mevcuttur. Böylelikle sadece sınav çözmekle kalmayıp aynı zamanda sizlere konu tekrarı yapma imkanı da sunmaktadır.

  Çözdüğünüz sınavların cevabını ve sizin cevaplarınızı bir liste halinde sınav bitince görebilecek ve listedeki herhangi bir cevaba tıkladığınızda sizin cevabınız ve doğru cevap gösterilecektir. Böylece soru çözmek öylesine değil daha öğretici hale gelmiştir.Ayrıca çözümünüzü kaydedip daha sonra tekrar çözdüğünüzde iki cevabınızıda karşılaştırmanız mümkündür.

  Sorular ve cevaplar herhangi bir hataya karşılık hemen müdahele edilmesi için internetten çekilmektedir.Sizinde yardımınızla dahada geliştirilmeye açıktır.İnternet kontrolü mevcuttur ancak herhangi bir sorun dahilinde bizleri bilgilendirmenizi rica ederim.

  Kaynak:E-öğrenme platformu ve İşletme 4.Sınıf Kitapları (http://eogrenme.anadolu.edu.tr/isletme/dersler/Sayfalar/default.aspx)

  tags: açıköğretim, işletme cikmis sorular, acikogretim sorulari,acikogretim, işletme 4.sınıf,yeni sistem

  Users review

  from 98 reviews

  "Great"

  7.4