FREE DOWNLOAD

Anglická slovíčka

  Anglická slovíčka icon

  Anglická slovíčka

  by: 280 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Naučte se přes 500 anglických slovíček nenásilnou formou. Tato výuka je také velmi vhodná pro malé děti. Nejprve si vyberete kategorii slovíček. Pak program nabízí vždy šest obrázku a vysloví hledané slovo anglicky.
  Pokud správně zvolíte obrázek pro dané slovo, pak pokračujete ve výuce. Pokud slovo neuhádnete, pak se vám znovu zařadí do výuky. Když nevíte, tak vám napoví otazník česky. Každý výraz je namluven rodilým mluvčím v češtině i angličtině a během výuky se zobrazuje anglický text. Děti v podstatě ani nemusí umět číst, protože celé ovládání je jen přes obrázky, které znázorňují dané slovo.
  Tato angličtina se určitě každému bude hodit na cestách, protože obsahuje i praktické kategorie: letiště, město, obchod, potraviny, nemocnice, moře a další...

  Prvních šest lekcí je zcela zdarma. Všechny ostatní lekce jsou za cenu 89 Kč.

  Další výukové hry:
  http://www.pmq-software.com/sw/cz/vyukove_hry_pro_deti/

  Tady jsou anglické názvy lekci:
  Colors
  Numbers from 0 till 10
  Food
  Animals in the wild
  Vegetable
  Domestic animals
  Animals in the wood
  Body
  Numbers from 11 till 20
  Numbers 10, 100, 1000
  Kitchen
  Bathroom
  Fruit
  Drinks
  Bakery
  Home
  City
  Shop
  Clothes
  Living room
  Transports
  School
  Farm
  Activities
  Sports
  Jobs
  Airport
  Sea
  Music
  Hospital

  U každé kategorie si můžete zahrát pexeso, kde každá kartička řekne svůj název v angličtině. Obrázky z každé lekce je možné prohlížet. Je tu možnost i na procvičování výslovnosti. Program si nahraje váš hlas a pak můžete porovnat svoji výslovnost s rodilým mluvčím. U hry "POZNEJ" se uchovávají všechny špatné odpovědi, které se pak nabídnou k procvičování. Výuka je pak mnohem rychlejší.

  Tags: wallper s anglickými slovíčky , angličtina kartičky , anglicka slovika audio , procvičování anglických slovíček 4 , program anglických dětí , program na procvičování anglických slovíček 4 , výslovnost anglických slov , widget pro anglická slovička

  Users review

  from 280 reviews

  "Great"

  8.2