DOWNLOAD  $3.49

Angličtina - slovíčka 2/2

  • SEARCH TYPE
  DOWNLOAD  $3.49


  Screenshots

  Description

  Jednoduchá a rychlá výuka anglické slovní zásoby s pokročilým memorovacím algoritmem. Obsahuje výslovnost namluvenou rodilým mluvčím a také psanou výslovnost. Výuka je rozdělena do 30ti lekcí. Program obsahuje další, pokročilejší slovní zásobu (1200 výukových dvojic) potřebnou pro běžnou konverzaci v angličtině.

  Výuka probíhá výběrem z nabízených možností, nic nemusíte psát. Výukový program si pamatuje si všechny vaše odpovědi a učí vás přednostně slova nebo věty, které umíte méně, a to v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na Vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu. Pro opakované čtení výslovnosti stejného slova podržte prst na vybraném slově déle. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu.

  Společnost LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator (program pro překlad textů) a Language Teacher (program pro výuku cizích jazyků), slovníků pro mobilní telefony a tablety se systémem iOS a Android, online slovníků na webu a mnoha dalších jazykových produktů. Informace o dalších produktech najdete na www.langsoft.cz.

  Tags: 4 kurz angličtiny , slovička angličtina

  Users review

  from 3 reviews

  "Awesome"

  10