FREE DOWNLOAD

Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  • SEARCH TYPE
  Francuski -Ucz się i rozmawiaj icon

  Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  by: 94 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Program do skutecznego porozumiewania się w języku francuskim. Przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy pragną wzbogacić zasób słownictwa. Szczególną uwagę zwrócono w nim na najważniejszą sprawność językową - umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim. Zastosowana w programie innowacyjna metoda komunikacji pozwala szybko pozbyć się bariery w mówieniu i sprawnie wyrażać w codziennych sytuacjach.

  Program przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zainteresowanych czynnym opanowaniem języka francuskiego. Wszystkie słowa, zwroty i dialogi nagrane zostały przez profesjonalnych lektorów francuskich. Logiczny podział na 127 tematów i kategorii wraz z szybkim systemem wyszukiwania pozwala błyskawicznie odnaleźć każde potrzebne słowo lub zwrot.

  Program doskonale sprawdza się również w roli elektronicznego, mówiącego tłumacza podczas wyjazdów za granicę. Dzięki niemu z łatwością porozumiesz się we wszystkich typowych sytuacjach - w sklepie, w banku, w hotelu, na lotnisku... Bez problemu kupisz bilet w kasie, złożysz zamówienie w restauracji, zapytasz o drogę lub też umówisz się na spotkanie.

  Program stanowi doskonałą propozycję dla osób przygotowujących się do egzaminów ustnych z języka francuskiego oraz wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

  W programie między innymi:
  - nagrania z udziałem rodowitych Francuzów
  - 127 grup tematycznych i kategorii
  - praktyczne rozmówki, konwersacje i dialogi
  - słownik francusko-polski, polsko-francuski
  - nauka prawidłowej wymowy
  - tworzenie własnych dialogów i scenek sytuacyjnych
  - innowacyjny system zapamiętywania wyrażeń
  - szybkie wyszukiwanie słów i zwrotów
  - uproszczony zapis wymowy
  - przykłady użycia słów w zdaniach
  - kurs konwersacyjny języka francuskiego
  - zintegrowany odtwarzacz słów i zwrotów

  DIALOGI:
  Na granicy, Odprawa pasażerów, Podróż pociągiem, U lekarza, W recepcji hotelowej, W restauracji, Zwiedzanie, W mieście, Pierwsze rozmowy, W sklepie, Dojazd do centrum, Poza miastem, Wymiana walut, Na poczcie, Szukanie pracy, Pytanie o czas, Wypadek samochodowy, Informacja turystyczna, Wynajem samochodu.

  GRUPY TEMATYCZNE:
  Zakwaterowanie, Pytanie o drogę, Gastronomia, Zdrowie, Zakupy, Czas wolny, Pierwsze spotkania, Podróż, Liczby/Czas, Miejsca publiczne, Praca/Nauka, Środowisko. Kategoria ogólna

  Bezpłatna wersja programu zawiera 800 słów i zwrotów, natomiast w pełnej wersji dostępnych jest 4000 słów, zwrotów i zdań.

  Tags: francuski ucz sie i rozmawiaj chomikuj , tłumacz francusko polski na tablet z em , 1300 po francusku , rozmówki , słownik polsko francuski wymowa , słownik francuski chomikuj , tłumacz polsko francuski na tablet z em , angielski ucz się i rozmawiaj , translator francuski na tablet

  Users review

  from 94 reviews

  "Great"

  7.6