FREE DOWNLOAD

Fyto Test

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Poznáte nejběžnější české byliny?

  Aplikace Fyto Test nabízí jednoduchým způsobem otestovat znalosti o českých léčivých bylinách. Ke každé fotografii se podle zvolené obtížnosti zobrazí dva až čtyři možné názvy bylin. Pokud vyberte správné označení rostliny, aplikace pokračuje v testu. Při chybné odpovědi aplikace zvýrazní správnou odpověď a teprve potom pokračuje.
  K jedné bylině může být k dispozici více obrázků. Počet obrázků určuje počet bílých teček na dolní hraně obrázku. U konkrétní otázky se mezi jednotlivými obrázky téže byliny listuje scrolováním pomoci přetažení prstu. Každý test obsahuje deset otázek. Na závěr každého testu se zobrazí výsledek v procentech správných odpovědí, který lze umístit na Facebook.
  Aplikaci lze získat jen prostřednictvím konkrétní lékárny provozující informační systém od společnosti Apatyka servis. Informace o této lékárně včetně kontaktů, otvírací doby a polohy na mapě najdete na záložce O lékárně.
  Fotografie bylin poskytli pracovníci Ústavu botaniky a zoologie Masarykovy univerzity. Seznam autorů naleznete v info o aplikaci.

  Users review

  from 8 reviews

  "Good"

  5.2