FREE DOWNLOAD

İngilizce Kelimatör

  • SEARCH TYPE
  İngilizce Kelimatör icon

  İngilizce Kelimatör

  by: 8 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  İngilizce kelime öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı !!!

  İngilizce Kelimatör günlük hayatta çok kullanılan kelimeleri kategorize ederek ve görsel + duyusal olarak destekliyerek hafızanızda yer etmesini sağlıyor. Ayrıca kelimeyi önceden tahmin etmenize olanak da sağlıyor; tabi isterseniz size harf vererek ipucu sağlama özelliğine de sahip.

  KULLANIM ve ÖZELLİKLER:

  Her kelime için "Cevabı Gör" butonuna tıklayıp direk o kelimenin ingilizcesini görebilirsiniz. Ya da kelimeyi kendiniz bilmek istiyorsanız düşündüğünüz yazılışını girip "Tahmin Et" butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer ki kelimeyi kendiniz bilmek istiyorsanız fakat tam olarak yazılışından emin değilseniz "Harf İste" butonuna tıklayarak rastgele bir harf açılmasını sağlıyabilirsiniz. "Harf İste" butonunu yanlızca bır harf kapalı kalana kadar kullanabilirsiniz.

  Eğer bir kelimede "Cevabı Gör" butonuna tıklarsanız ya da o kelimenin yazılışını doğru tahmin ederseniz sağ üstte dinleme butonu mavi renkli hale geçicektir. Artık bu butona tıklayarak o kelimenin ingilizce okunuşunu dinleyebilirsiniz.

  Kelimeyle işiniz bittiyse "Sonraki" ve "Önceki" butonlarına tıklayarak o kategorideki kelimeler arasında gezebilirsiniz. Başka kategoriye geçmek istiyorsanız "Kategoriler" butonuna tıklayabilirsiniz.

  Şimdilik Kelimatörde 20 kategori bulunmaktadır. İlerleyen güncellemelerde bu sayı artırılacaktır.

  Keywords: ingilizce, sözlük, öğrenme, puzzle, eğlence, okunuş, ders, oyun, harf, bulmaca, adam asmaca, zeka

  Tags: kelimatör , googlekelimatör oyunu , 5.sınıf ingilizce kelimatör , ücretsiz i̇ngilizce kelimatör indirr , kelimatör ingilizce versiyonu nedir , kelimatör ingilizce , kelimatör ing , kelimatör bilen adam , kelimatör 4

  Users review

  from 8 reviews

  "Great"

  7.6