FREE DOWNLOAD

KPSS Tarih Konu Anlatım

  • SEARCH TYPE
  KPSS Tarih Konu Anlatım icon

  KPSS Tarih Konu Anlatım

  by: Emre Özkul 287 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Şifreler ve Kodlamalar ile KPSS sınavına hazırlanabileceğiniz. Çok basit akılda kalacak şekilde hazırlanmış Kpss Tarih Android Uygulaması.

  Kpss Sınavında Tarihten Tekrar yapmak ve Bilgilerinizi tazelemek için eşsiz bir kaynak.

  Bu uygulamadaki bilgiler 3 Dershane Hocasının ve 4 Ayrı Tarih kitabının Özetleri ve Kendi Şifre ve Kodlamalarım ile Oluştutulmuştur.

  Tasarım, Kodlama, Şifreleme ve Yazım işlemlerinin tamamı kendi düzenlemelerim ile oluşturulmuştur.

  Lütfen her türlü istek öneri ve şikayetlerinizi, ayrıca eklenmesini istediğiniz sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.
  mail: emreozkul[at]gmail.com
  web: http://www.emreozkul.com

  <--Programın Özellikleri-->
  1) Sürekli Güncel.
  2) SD Karta Taşınabiliyor
  3) Çok Küçük Alan Kaplıyor.
  4) Tüm Telefonlar için Uyumluluk.
  5) Güvenilir Bilgiler.
  6) Otomatik olarak Güncellenebiliyor.
  7) Telefonda Çerez Barındırmıyor.

  Kaynak: Altıneller KPSS Hocaları; Salih Demir, Ahmet Şık ve Cihan Polat, Malatya Final Kpss Tarih Hocasının Dersinden ve Mehmet Şahin Kpss Tarih Kitabından Yararlanılarak Kendi Cümlelerimle mizahi tarzda derlediğim olan KPSS Tarih Notu dur.
  -------------------------------------------------------
  v1.0 Sürümündeki Değişiklikler--->
  *Uygulama Yayına Girdi.
  *kodlama ve Şifreler Eklendi.

  En Çok Aranan Kelimeler:
  mustafa dönmezer, mustafa, donmezer, bay coğrafya, baycografya.com, baycografya, 2013, 2014 Kpss, sorular, Coğrafya, soruları, uygulama, emre özkul, ozkulemre, emreozkul, 2012, kpss, güncel, bilgiler, kpss, sorular, cevaplar, 2013, turkish, türkiye, türkçe, eğitim, bilimleri, yetenek yayınları, yetenek kpss, Lise, Önlisans, Lisans, Yuttaşlık, tarih, inkilap, inklap, tarıh, Coğrafya, android anayasa, konu, anlatım, şifreli, android, öabt, öğretmenlik, alan bilgisi, kamu personeli seçme sınavı, Coğrafya, kpss coğrafya, oabt, haritalı, cumali, mustafa dönmezer

  Tags: kpss tarih şifreleri indir , mehmet şahin tarih kitabı indir , kpss şifreleri indir , tarih tarih kronoloji kpss , mehmet sahın kpss 2012 ındır , mehmet şahin kpss tarih kitabı indir , kpss şifreleri , mehmet şahin şifreli tarih kitabı , tarih konu anlatım

  Users review

  from 287 reviews

  "Great"

  7.8