FREE DOWNLOAD

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

  • SEARCH TYPE
  Lietuvos tūkstantmečio vaikai icon

  Lietuvos tūkstantmečio vaikai

  2.4K 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  - Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

  - Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

  Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

  „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

  Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

  Idėjos sumanytojai – LRT.

  Tags: lietuvos tūkstantmečio vaikai programa online , tukstantmecio vaikai klausimai , tukstantmecio vaikai treniruote , tukstantmecio vaikai online , tukstantmecio vaikai klausimai atsisiusti , tuktantmecio vaikai game , auksinis protas , tukstantmecio vaikai programėlė , tukstantmecio vaikai apps

  Users review

  from 2.357 reviews

  "Great"

  7.8

  Users comments for Lietuvos tūkstantmečio vaikai

  Simonas Budrys

  by Simonas Budrys

  Feb 26, 2017  |  "Awesome"

  Smegeneliu maistas! Liuks!

  Linas Venckus

  by Linas Venckus

  Feb 26, 2017  |  "Poor"

  Programa idomi ,bet ziauriai buginta. Neskaitant ,kad treniruociu metu po 2-3 klausimus kartojasi. Tesioginis zaidimo laikas nesubalancuotas. 7-15sec kartais ,net nespejama perskaityti klausimo.3-4 eiluciu klausimuj duota 7-10 sec ,kur net nespejama visko perskaityti , tiesiog spaudziamas betkoks atsakymas. 1-2 eiluciu klausimas turi 15 sec.. Pirma karta zaidziau tiesiogiai. Puse klausimu nespejau perskaityti , nekalbu apie windows versija, kur dar tragiskesne situacija. Galiausiai bandant gauti rezultatus programs crashino. (program has stopped working)

  Liia Samar

  by Liia Samar

  Feb 03, 2017  |  "Awesome"

  Good app

  kipras zaidzia

  by kipras zaidzia

  May 12, 2016  |  "Poor"

  neisijungia

  Ernesta Klišauskaitė

  by Ernesta Klišauskaitė

  Sep 13, 2015  |  "Poor"

  Programele nesinchtonizuota su laida. Kol issoksta ekrane klausimas, laidoje jis jau senai pasakytas. Tai kokia prasme???

  Aidas Drejeris

  by Aidas Drejeris

  May 24, 2015  |  "Poor"

  Kokia prasme zaisti tiesiogiai jeigu negalima suzinoti ir palyginti savo rezultatu?