DOWNLOAD  $3.07

Logopedie - R záměna za D

  Logopedie -  R záměna za D icon

  Logopedie - R záměna za D

  by: 98 8.6

  8.6 Users
  rating
  DOWNLOAD  $3.07

  Screenshots

  Description

  www.logopedie-aplikace.cz
  Aplikace obsahuje jednotlivé lekce, ve kterých si děti mohou hlásky procvičovat. Cvičení slouží k upevnění správné výslovnosti hlásek ve slovech na začátku, uprostřed a na konci slov. Všechna cvičení slouží k tzv. fixaci hlásek ve slovech.
  Pro výuku hlásky R jsme připravili nejen slova k upevnění, ale také cvičení, ve kterých se děti hlásku R teprve učí. V tomto cvičení si děti mohou procvičovat metodu, ve které se ve slabikách a slovech používá místo hlásky R hláska D.

  V aplikaci Logopedie najdete několik různých cvičení.
  V prvním cvičení si děti osvojují slovní zásobu a seznamují se s jednotlivými slovy, která jsou spojena s obrázkem. V dalším cvičení si mohou zahrát logopedické pexeso a kromě správné výslovnosti mohou procvičovat také paměť. Ve třetím cvičení se procvičuje rozumění řeči a správná výslovnost hlásek ve slovech.
  V posledním typu cvičení si děti mohou svoji výslovnost nahrát a následně si ji poslechnout.

  Tags: logopedie , programy logopedie , aplikace logopedie r , aplikace logopedie pro , logopedická cvičení hra anroid , logopedické aplikace , logopedicke cviceni pro , logopedické listy ch ke stažení zdarma , logopedie cvičení l audio

  Users review

  from 98 reviews

  "Great"

  8.6