FREE DOWNLOAD

Meviza

  Meviza icon

  Meviza

  by: 3.3K 9.6

  9.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Meviza tamamen yenilendi.
  Uygulamamızda Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini ve dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz. Ayrıca İmam Gazali Hazretlerinin eserlerini de eklemeye başladık. En son Eşrefoğlu Rumi Hazretlerinin Müzekkin Nüfus isimli eseri de sesli kitap olarak istifadenize sunuldu.

  Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır. Zira dini eserlerin ticari bir karşılığının olmaması gerektiğine inanıyoruz.

  Uygulamamızı beğendiyseniz, 5 yıldızlı bir yorumla, yalnızca Allah rızasını gözeterek hazırladığımız, reklamsız ve tümüyle ücretsiz bu uygulamadan daha çok kişinin haberdar olmasına ve istifade etmesine vesile olabilirsiniz.

  Uygulamada Yer Alan Özellikler:

  * Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.
  * Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı, vefatı ve türbe-i şerifi videoları izleyebilme imkanı.
  * Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Bağdat'ta yer alan mübarek türbe-i şeriflerinden en güzel karelerle oluşturulmuş galeri bölümü.
  * Toplam 95 saatlik 7 sesli kitap. Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır, Siracul Vehhac fi Leyletil Mirac ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
  * Hüccetü'l İslam İmam Gazali Hazretlerinin Minhacü'l Âbidin (Âbidler Yolu) isimli eseri hazırlanmaya başladı.
  * Her bir kitap hakkında detaylı bilgi ve açıklama.
  * Hazırlık aşaması devam eden Gunyetü't Talibin adlı eserin yeni bölümlerini kolay ve hızlı bir şekilde güncelleme imkanı.
  * Dualar ve Virdler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin tüm eserlerinde yer alan dua, salavat virdler artık her zaman yanınızda.
  * Altın Öğütler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin her biri altın değerindeki eşsiz öğütleri. Yeni hazırladığımız Altın Öğütleri tek bir dokunuş ile güncelleme.
  * Abdülkadir Geylani Hazretlerinin mübarek türbe-i şeriflerinden görüntülerin yer aldığı Galeri bölümündeki fotoğrafları kaydedebilme özelliği.
  * Meviza hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve linklerimiz.
  * Tüm içerikleri Facebook, Twitter ve E-posta ile paylaşma seçenekleri.
  * Yeni Güncelleme Bildirimleri ile Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdülkadir Geylani Hazretlerinin sohbet, öğüt, dua, salavat ve virdlerinden anında haberdar olabilme özelliği.
  * Salatı Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat ve diğer dua ve virdler.
  * Arapça ve Türkçe font boyutunu kolayca özelleştirme.
  * Akıllı ayraç ile kaldığınız yerden otomatik olarak okumaya devam etme imkanı.
  * Kolay ve hızlı kullanım imkanı sağlayan "İndirme Yöneticisi" sayesinde, internet bağlantınız olmadığında da tüm sohbetleri dinleyebilir ve öğütleri görüntüleyebilirsiniz. Tüm içerikleri dilerseniz tek tek dilerseniz toplu olarak indirebilirsiniz.

  İndirdiğiniz içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İndirme Yöneticisi içerisinde indirdiğiniz içeriklerin diskinizde kapladığı alanı görüntüleyebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerin kategori bazında sayısını ve toplam büyüklüğünü kontrol edebilir ve dilerseniz indirdiğiniz bu içerikleri tek bir dokunuşla silebilirsiniz.

  * "Canlı Yayınlar” bölümümüzde, Medine-i Münevvere ve Mekke-i Mükerreme’den canlı yayınları bağlantı hızınız doğrultusunda kesintisiz, kaliteli ve hızlı olarak izleyebilirsiniz.

  Users review

  from 3.261 reviews

  "Awesome"

  9.6