DOWNLOAD  $2.99

Mokomes Skaityti Pro

  • SEARCH TYPE
  Mokomes Skaityti Pro icon

  Mokomes Skaityti Pro

  by: 10 10

  10 Users
  rating
  DOWNLOAD  $2.99


  Screenshots

  Description

  In LITHUANIAN only !

  Trigubai daugiau žodžių ir be reklamos.

  Programėlė skirta iki mokyklinio amžiaus vaikams pradedantiems pažinti raides / skaityti žodžius.

  Žaisk ir mokykis ! Tyrimai rodo, kad vaikai geriausia mokosi žaidimų forma. Tai puiki priemonė trumpam naudingai užimti net ir patį judriausią vaiką.

  Trijų tipų užduotys:
  - Rask paveikslėlį pagal pateiktą žodį
  - Rask žodį pagal pateiktą paveikslėlį
  - Sudėk žodį iš raidžių

  Lygis pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek ir labiau pažengusiems. Labiau pažengusiems vaikams suteikiama galimybė žaisti žodžius pagal kategorijas - gyvūnai, valgoma. Jūsų vaikas ne tik mokysis skaityti bet ir išmoks naujų žodžių, pažinti maisto produktus bei gyvūnus.

  Kiekvienoje užduotyje pateikiama po dešimt pratimų. Vaikui atlikus teisingai aštuonis arba daugiau pratimų suteikiamas medalis. Tuomet galima vėl rinktis kitą arba kartoti tą pačią užduotį. Žodžiai pratimuose kartojasi, bet jų eiliškumas bei derinimas su kitais žodžiais ne.

  Paprasti žodžiai lietuvių kalba, linksmi paveikslėliai, žodžių ir paveikslėlių įgarsinimas, paprastos ir vaikus įtraukiančios užduotėlės, galimybė pasirinkti didžiąsias arba mažąsias raides. Suaugusiųjų pagalbos vaikui gali prireikti tik pačioje pradžioje, o vėliau net ir iki mokyklinio amžiaus vaikas gali savarankiškai žaisti ir tokiu būdu mokytis.

  Tags: mokinames skaityti , mokomes skaityti , užduotys mokytis skaityti , mokomes mokytis

  Users review

  from 10 reviews

  "Awesome"

  10