FREE DOWNLOAD

Nauka Angielskiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Angielskiego icon

  Nauka Angielskiego

  by: Yapping Puppy 51 6.8

  6.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla nauki języka angielskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i angielskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej polskiej frazy.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka angielskiego zabawa.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: nauka angielskiego , angielski na a za darmo , kurs angielskiego , nauka angielskiego na a , kurs angielskiego na a , kurs angielskiego na za darmo , nauk angielskiego , kurs angielskiego za darmo , kurs angielskiego na a za darmo online

  Users review

  from 51 reviews

  "Good"

  6.8