FREE DOWNLOAD

Nauka Bułgarskiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Bułgarskiego icon

  Nauka Bułgarskiego

  by: Yapping Puppy 4 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla nauki języka bułgarskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki bułgarskich i polskich zwrotów w 53 dziedzinach, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, poznawać nowych przyjaciół, numery, zakupy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Również obejmuje 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji w większości czasów czasowników. Wymowa jest prosta w pisowni fonetycznej każdego bułgarskiego frazy.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułu. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka bułgarskiego zabawy. Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary bułgarskich i polskich zwrotów za pól przed skończy się czas. Gra sprawdza oko slider koordynację ręka klikając na dopasowanie frazy przesuwne szybko po ekranie, zanim czas jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Users review

  from 4 reviews

  "Great"

  8