FREE DOWNLOAD

Nauka Hiszpańskiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Hiszpańskiego icon

  Nauka Hiszpańskiego

  by: Yapping Puppy 19 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla nauki języka hiszpańskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek hiszpańskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej hiszpańskiej frazie.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki hiszpańskiego zabawy. Gra pudła testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary hiszpańskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy. Gra suwaka sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: aplikacja do nauki hiszpanskiego , aplikacja do nauki hiszpanskiego za darmo , zabawy do nauki hiszpańskiego

  Users review

  from 19 reviews

  "Great"

  8.8