FREE DOWNLOAD

Nauka Niemieckiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Niemieckiego icon

  Nauka Niemieckiego

  by: Yapping Puppy 45 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla nauki języka niemieckiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i niemieckich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej niemieckiej frazy.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka niemieckiego zabawa. Gra pudła testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy. Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: niemiecki na a , niemiecki na a chomikuj , niemiecki chomikuj , kurs niemieckiego na a , niemiecki , nauka niemieckiego chomikuj , niemiecki na , nauka niemieckiego na a , nauka niemieckiego

  Users review

  from 45 reviews

  "Great"

  8