FREE DOWNLOAD

Nauka Rosyjskiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Rosyjskiego icon

  Nauka Rosyjskiego

  by: Yapping Puppy 14 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla języka rosyjskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki rosyjskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego rosyjskiego frazy.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki niemieckiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary rosyjskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: widget nauka rosyjskiego , chomikuj rosyjski na a , kurs rosyjskiego na a , rosyjski chomikuj , kurs rosyjskiego chomikuj , darmowe aplikacje na a chomikuj nauka rosyjskiego , darmowa aplikacja do nauki rosyjskiego na a , nauka rosyjskiego na a , nauki ruskiego na aplikacja na 4.0 chomikuj

  Users review

  from 14 reviews

  "Great"

  7.6