FREE DOWNLOAD

Nauka Włoskiego

  • SEARCH TYPE
  Nauka Włoskiego icon

  Nauka Włoskiego

  by: Yapping Puppy 11 5.6

  5.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest do nauki włoskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki włoskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej włoskiej frazie.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki włoskiego zabawy. Gra w pudełkach testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary włoskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: włoski na a , wloski na a , fiszki włoski , nauka wloskiego za , aplikacje włoski , nauka włoskiego , aplikacja do nauki włoskiego , do nauki włoskiego , fiszki wloskie na a

  Users review

  from 11 reviews

  "Good"

  5.6